45 dni kampanii crowdfunding’owej
105% uzyskanych środków!
252 Wspierających (WOW!!)


 - Radość i wdzięczność za solidarne wsparcie - nie do opisania!

DZIĘKUJĘ


Tak przedstawiają się wyniki projektu "Najmłodsza Polka na Evereście - Ekspedycja 2017", który zakończył się przeszło tydzień temu w serwisie Polak Potrafi.

Krótko mówiąc: JEST PETARDA! :D
Sukces niemal każdego projektu crowdfundingowego (finansowanego przez społeczność) wymaga ogromu pracy, determinacji oraz wielu życzliwych osób, dopingujących w drodze do realizacji celu jaki sobie postawimy.
W moim przypadku był stres i mnóstwo pracy, a później już tylko radość, radość i więcej radości. Wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, uzyskaliśmy 105% zakładanego celu !! Co więcej, grono wspierających objęło 252 osoby [zbieram szczękę z podłogi] !!
To świetny, chciałoby się powiedzieć EPICKI wynik! Jestem przeogromnie wdzięczna, że tylu Darczyńców dało się porwać w tą, jakby nie było szaloną przygodę. Każdego z nich mam ochotę nosić teraz na rękach i skakać z radości - i to nie żart!
I choć projekt stanowił 1/3 całości kosztów wyprawy, to wiem, że wspólnymi siłami postawiliśmy właśnie stumilowy krok w kierunku wymarzonego szczytu Mt. Everest. Teraz zrobię co w mojej mocy aby zdobyć najwyższy wierzchołek Świata i bezpiecznie wrócić.

 

Wielki szacunek i podziękowania dla wszystkich, którzy zdecydowali się wesprzeć akcję finansowo, dobrym słowem, lajkiem, udostępnieniem, poleceniem! Dziękuję Ludziom ze Świata Gór, którzy bez wahania pomogli mi poświęcając swój czas na realizację poleceń audio/video odtwarzanych na stronie projektu, firmom: Akces-Med oraz SALCO, które włączyły się w sukces akcji, a także moim Bliskim za nieocenione wsparcie i poparcie.

Udało się! Dobro idzie dalej. :)

Trzymajcie kciuki za wyprawę! Zachęcam do śledzenia relacji i aktywności towarzyszących na stronie wyprawy: everteam.pl oraz na facebooku

PS. Zarchiwizowany projekt crowdfundingowy dostepny jest TUTAJ

 

Z górskimi pozdrowieniami,

Sylwia

18-01-2017
3907