Długo wybierałem, ale ostatecznie wyszło mi "tylko" tyle zdjęć.

Po wielu perturbacjach, obostrzeniach, koronawirusowych nakazach i zakazach, wreszcie mogłem pojechać w Tatry. Nie było mnie tam już prawie pół roku. Tak na marginesie powiem, że za wiele się nie zmieniło – góry stoją jak stały... Chociaż wedle najnowszych pomiarów, niektóre szczyty i przełęcze „urosły”.

Pobyt w Tatrach rozbudził we mnie jeszcze większą determinację i przekonanie aby skupić się na moim projekcie TY TEŻ MOŻESZ – napiszę w dużym bardzo skrócie – że jest on realizowany przeze mnie - osobę niepełnosprawną ruchowo, która często porusza się na wózku inwalidzkim. Projekt ma ogólnie uświadamiać wszystkim JAK WEWNĘTRZNIE PIĘKNI JESTEŚMY, jak wiele mamy nieodkrytych talentów i ile możemy osiągnąć MIMO OGRANICZEŃ!

A przekuwanie największych naszych wad w paradoksalnie coś co jest NIEODZOWNYM elementem sukcesu jest czymś tak wspaniałym, fenomenalnym i magicznym, ale przede wszystkim kompletnie nielogicznym. A jednak...

Wiem to nie z książek, a przekonuje się o tym KAŻDEGO DNIA I NA MAXA WIERZE W SIEBIE, DRUGIEGO CZŁOWIEKA I MIMO CAŁEJ BEZDUSZNOŚCI, TO WIERZĘ W DOBRY ŚWIAT!

 

b1

b2

b3

 

b4

b5

27-08-2020
6829