Zgrany team

Wyprawa:

Celem wyprawy jest eksploracja najwyżej położonego jeziora świata oraz próba ustanowienia nowego rekordu świata w nurkowaniu wysokogórskim. Zbiornik, w którym odbędzie się nurkowanie znajduje się na wysokości 5990 m n.p.m. dla pomiaru satelitarnego. Jego wymiary to około 210m na 90m. W Andach zamierzamy spędzić 2 tygodnie na aklimatyzacji i w trzecim tygodniu przeprowadzić nurkowanie w jeziorze Cazadero.

 

1

Uczestnicy:

Marcel Korkuś

Organizator i kierownik C.D.E. 2016. Płetwonurek, który podejmie się samotnego nurkowania na wysokości 5990 m n.p.m., gdy ekipa dotrze do celu wyprawy. Instruktor nurkowania IANTD, płetwonurek full trimix z nurkowaniami poniżej 100 metrów. Certyfikowany płetwonurek w PADI, CMAS, IANTD oraz TDI. Absolwent Akademii Morskiej, specjalista z zakresu szeroko pojętego ratownictwa morskiego. 

2

 

3

 

Bartosz Wnęk

Alpinista, filmowiec z doświadczeniem wysokogórskim. Zabezpieczał będzie wsparcie logistyczne i techniczne wyprawy a także realizował dokumentacje wideo. Jego zadaniem jest sprawne i bezpieczne przeprowadzenie akcji górskiej oraz support powierzchniowy podczas nurkowania. Bartosz to członek Szczecińskiego Klubu Wysokogórskiego i od kilku lat również członek jego zarządu. Pasjonuje się każdym typem działalności górskiej, od wejść na wysokie góry, przez bouldering i drytooling po wspinaczkę hakową. Pracuje jako alpinista przemysłowy. Z pasji również filmowiec.

4

 

5

 

 

avatar
0
11 luty 2016, 07:43
Marcel Korkuś