Zmiany, zmiany, zmiany...

Kiedy zabierałem się do dzisiejszego wpisu, przeglądałem sobie też trochę, co zamieściłem na blogu wcześniej. I natknąłem się na wpis dokładnie z czerwca tego roku (a więc nie jakoś bardzo dawno), kiedy to mój cały projekt TY TEŻ MOŻESZ dopiero startował. Żaliłem się wtedy, że nie wiem jak to będzie, że czy to ma sens, czy znajdą się jakieś inne, zainteresowane osoby itd.

Ponoć JEŚLI CZEGOŚ W ŻYCIU SIĘ MOCNO OBAWIASZ, TO JEST WŁAŚNIE TO, CO POWINIENEŚ ZROBIĆ...

Zmiany, zmiany, zmiany...

Od tamtego czasu (od czerwca), zdarzają się w moim życiu różne zaskakujące wręcz „przypadki”, „zbiegi okoliczności” i zdarzenia „znienacka”. Co chwilę bowiem poznaje mnóstwo różnych, ciekawych i super fajnych ludzi! Jest ich naprawdę sporo! Moje wycieczki w Tatry i w skały stają się coraz barwniejsze i o wiele lepsze jakościowo niż do tej pory. Również dosyć nagle i spontanicznie w sierpniu, ze znajomymi udało mi się być pod Mount Blanc czym rozpocząłem realizację Swojej Korony Ziemi, o której też często wspominam. Dzięki kochanej Marii Łapińskiej z Morskiego oka skontaktowałem się z grupą cudownych ludzi, którzy we wrześniu zabrali mnie na obóz nurkowy dla niepełnosprawnych do Egiptu. Logo projektu TY TEŻ MOŻESZ znaleźć można też na koszulkach i fladze reklamowej, którą z dumą często prezentuję.

Zmiany, zmiany, zmiany...

I nie mogę się doczekać co takiego przyniesie rok 2019. Ale póki co jest listopad 2018 r. Nie ma co zatem żyć przyszłością, a zdecydowanie czerpać garściami z tu i teraz. A tu i teraz jest super pogoda, górskie wyzwania zatem różne czekają, a plany, perspektywy i projekty ciągle pojawiają się jakieś nowe i z dnia na dzień są o wiele bardziej rozbudowane.

Zmiany, zmiany, zmiany...

Najlepszym zawsze dla mnie takim testem właściwie, który każdy może zrobić sobie samemu i po cichu jest to, aby odpowiedzieć sobie na dwa proste pytania:

- Co było słuchać u Ciebie trzy miesiące temu?

- Co słychać u Ciebie teraz?

Jeśli odpowiedź na drugie pytanie to mniej więcej coś w stylu PO STAREMU, NIC NOWEGO, to najwyższy czas żeby coś zacząć działać inaczej...

Zmiany, zmiany, zmiany...

Zmiany, zmiany, zmiany...

Zmiany, zmiany, zmiany...

Zmiany, zmiany, zmiany...

Zmiany, zmiany, zmiany...

avatar
0
12 listopad 2018, 16:57
Bartosz Michalak