Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Nowy
Anonymous User ()
25 maj 2008 - 19:49:40
Czesc.
Quote
Maidan
Witam chcialby zacząć sie wspinać tylko, że nie mam o tym zielonego pojecia jestem z okolic czestochowy wiec bedzie gdzie jezdzic na skalki nie wiem tylko jaki sprzet na poczatek i czy isc na jakies kursy czy lepiej welasnie na takim forum pogadac z kims spotkac sie na miejscu i ktos mi pokaze co i jak sie z tymi linami robi??
Witam w skromnych progach JKW. Troszke mieszasz dwie sprawy. Na pewno da sie zalatwic to zebys byl w skalkach, sprobowal wspinania i przekonal sie czy jest to zabawa dla ciebie. Wystarczy wpasc na jakies spotkaie Klubowe czy umowic sie z kims. Z Czestochowy jest kilka osob w Klubie ktorzy skupiaja sie na stronie [www.hac.org.pl] a jak ie to wystarczy posledzic forum i umowic sie z kims kto akurat jedzie. Sprobowac pewnie ci nikt nie odmowi.

Natomiast co innego uczenie. Tu mysl spokojnie o kursie u instruktora ktory wie co i ma Ci przekazac i przekaze to Ci ta wiedze skupiajac sie na twojej osobie. Oczywiscie, ze mozesz jezdzic w skalki, cos tam dopytywac, cos podpatrzec, cos ktos poradzi tyle ze to bedzie dla ciebie wiedza nieweryfikowalna czy ona jest prawidlowa, a wspinanie jednak bywa niebezpieczne i mozna sobie krzywde zrobic.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageNowy 3501 Maidan 2008-05-25 18:32
messageRe: Nowy 1670 Anonymous User 2008-05-25 19:49
messageRe: Nowy 1876 SirBergler 2008-05-30 13:47
messageRe: Nowy 1999 Wojtek 2008-07-04 22:21


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,312.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.