Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Wspin na Marriott
Anonimowy użytkownik ()
23 kwi 2009 - 14:06:35
Bez aplikacji też!

Ty to wiesz, ja to wiem, nawet moje dzieci i pies sąsiadów co ujada po nocach, ale to pokazuje jak działa administracja (tfu) publiczna...

Kiedyś dla testu wchodziłem do siebie na piętro przez okno od łazienki - no i miałem farta smiling smiley

generalnie to powinno byc tak, że chcącemu ne dzieje się krzywda; w kwestii ew. zagrożenia dla przechodniów - jedzie policjant ze strażakiem i oceniają czy koleś spadnie na zadaszenie nad chodnikiem czy raczej nie - a tak wielka akcja ściągania kota z drzewa - trochę jak z ograniczeniem prędkości... lub z przymusowym ubezpieczeniem czy systemem emerytalno - rentowym. Kiedy wreszcie w tym systemie pojawi się odrobina oleju... Przypomina mi to polowanie na czarownice...

Ja bym dorzucił jeszcze:

Dla Bartka - utrudnianie ruchu na drodze (tez od czapy).

Dla osób nawołujących z dołu: „dajesz” 151 KK – podżeganie do samobójstwa. smiling smiley

Lisiewicz z GP kiedyś miał chyba sprawę z 65 KW ponieważ podał się za W.I.Lenina… smiling smiley

Dobrze że nie ściągnęli weterynarza od robienia kotom "zdalnych" zastrzyków – w końcu pająk! Co prawda człowiek ale jednak pająk! smiling smiley


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageWspin na Marriott 2563 Anonimowy użytkownik 2009-04-23 08:45
messageRe: Wspin na Marriott 1434 Lukas 2009-04-23 13:39
messageRe: Wspin na Marriott 1429 Anonimowy użytkownik 2009-04-23 14:06


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,315.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.