Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: jaki cel przyświeca Portalowi Górskiemu w podsycaniu medialnej nagonki na A.B.?
Wojtek Karnas ()
04 lip 2013 - 11:35:30
avatar
Quote
mariusz
Czy prowadzący Portal Górski mogą mi wyjaśnić jaki cel im przyświeca w prowadzeniu medialnej nagonki na Adama Bieleckiego? Ta tendencja niestety jest wyraźnie widoczna.

Niestety, ale jesteś w dużym błędzie. Nikt nie prowadzi żadnej nagonki na PG. Portal tworzą ludzie i każdy ma prawo wrzucić tutaj coś, co jego zdaniem może zainteresowac innych. A ja osobiście nie śledzę tematu A.B. i tragicznej wyprawy na BP gdyż po prostu nie mam na to czasu. A jeżeli coś wpadnie mi w ręce i uznam to za ciekawe to pozwalam sobie wrzucić. Masz jakieś ciekawe artykuły nt BP? Wrzuć proszę - chętnie w wolnej chwili poczytam.

Quote
mariusz
Nie rozumiem, dlaczego niedawny sponsor medialny i, ponoć, nie tylko medialny (w którymś miejscu na forum usilnie to udowadnialiście) wyprawy na BP,

Usilnie to starano się nam wmówić to, że jesteśmy tylko patronem, a nie sponsorem. Dlatego poczuliśmy się zobligowani do wyjaśnienia tej sprawy.


Quote
mariusz
po jej zakończeniu w ordynarny i jednostronny sposób atakuje jednego z uczestników tej wyprawy i tylko jednego. Czyżby miało to na celu odwrócenie uwagi opinii publicznej od pozostałych uczestników wyprawy, np. jej kierownika? Jeśli się mylę, to proszę o wyjaśnienia.

Nie mam zamiaru wyjaśniać Twojej abstrakcyjnej teorii. Tak jak napisałem - zapraszam do wrzucania artykułów, linków, które w Twoim odczuciu rzucają inne światło na całść sprawy.

Quote
mariusz
Dlaczego panowie Irek i Wojtek Karnas

A mógłbym zapytać z kim my mamy przyjemność? Śledząc Twoją aktywność na forum i ton większości Twoich wypowiedzi, uważam że powinnieneś się nam wszystkim przedstawić. Ty wiesz z kim rozmawiasz - ja nie.

Quote
mariusz
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że te publikacje umknęły waszej uwadze.

Nic na to nie poradzę. Masz swoją teorię i żyj nią dalej, skoro nie jesteś w stanie zrozumieć tego co napisałem wcześniej.

Pozdrawiam,

Pozdrawiam,

Wojtek Karnaś

Heartbeat

Szkoła Wspinania Vertical Limits

Zielona Szkoła Tatry


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messagejaki cel przyświeca Portalowi Górskiemu w podsycaniu medialnej nagonki na A.B.? 4379 mariusz 2013-06-29 21:15
messageRe: jaki cel przyświeca Portalowi Górskiemu w podsycaniu medialnej nagonki na A.B.? 2227 Anonymous User 2013-07-01 11:33
messageRe: jaki cel przyświeca Portalowi Górskiemu w podsycaniu medialnej nagonki na A.B.? 1902 mariusz 2013-07-01 23:26
messageRe: jaki cel przyświeca Portalowi Górskiemu w podsycaniu medialnej nagonki na A.B.? 2037 Anonymous User 2013-07-02 13:58
messageRe: jaki cel przyświeca Portalowi Górskiemu w podsycaniu medialnej nagonki na A.B.? 2441 Wojtek Karnas 2013-07-04 11:35
messageRe: jaki cel przyświeca Portalowi Górskiemu w podsycaniu medialnej nagonki na A.B.? 2387 mariusz 2013-07-04 21:23


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.