messageRe: odpowiedź PZA na "bardzo dobry wywiad"
Wojtek Karnas ()
04 lip 2013 - 12:08:25
avatar
Quote
mariusz
PZA opublikował na swojej stronie komentarz: "Tragedia na BP w prasie - komentarz zarządu PZA":
http://www.pza.org.pl/news.acs?id=1989665

Dzięki za link. Cieszę, się że zachęciliśmy Cię do działania winking smiley

Quote
mariusz
- widocznie PZA - w przeciwieństwie do Wojtka Karnasia - nie uważa, że wywiad Gajewskigo był "bardzo dobry" eusa_clap

Do czego zmierzasz? Wiesz z jakiego powodu uważam, że ten wywiad jest ciekawy?
Pomijając fakt, iż wywiad ten mogłem uznać z bardzo wielu względów za b.dobry, to w skrócię tylko napiszę, iż nie będąc ekspertem w sprawie alpinizmu, uważam że jest to ciekawa lektura gdyż jasno i precyzyjnie definuje pewne trudne pytania, zarówno w kwestii BP jak i obecnej sytuacji na naszym wspinaczkowym podwórku. Pytania na które należy odpowiedzieć. Poza tym wynurza na powierzchnię często zapomnianą kwestię moralności w górach, a także dominującą w wiekszości środowisk wspinaczkowych - potrzebę wyniku.

Poza tym nie każdy musi mieć takie samo zdanie Mariuszu!
Ty masz sowje, ja mam swoje, PZA swoje, a Tadek swoje. Nikt nie broni Ci podzielić się z nami swoim punktem widzenia, który może stać się ciekawym poczatkiem merytorycznej rozmowy na ten temat.

Pozdrawiam,

Pozdrawiam,

Wojtek Karnaś

Heartbeat

Szkoła Wspinania Vertical Limits

Zielona Szkoła Tatry


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageodpowiedź PZA na "bardzo dobry wywiad" 3943 mariusz 2013-07-03 14:14
messageRe: odpowiedź PZA na "bardzo dobry wywiad" 2216 Anonymous User 2013-07-03 19:02
messageRe: odpowiedź PZA na "bardzo dobry wywiad" 2398 Wojtek Karnas 2013-07-04 12:08
messageRe: odpowiedź PZA na "bardzo dobry wywiad" 2510 mariusz 2013-07-04 21:16


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.