Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Komentarz do: Regulamin konkursu fotograficznego marki Rab "Moje małe Himalaje!"
Anonymous User ()
09 gru 2014 - 19:58:15
Czesc. Uf odpisywalismy juz tyle razy na takie pytania w ciagu kilku ostatnich lat, ze myslalem iz wszystko juz jest jasne. Oczywiscie, ze bierzemy lewe kredyty na naszych czytelnikow smiling smiley. Dobra a tak na powaznie. Portal Gorski jest jedynym bodaj mi znanym portalem ze zgloszona baza danych osobowych do GIODO i pod nadzorem tej przemilej instytucj, ktora ma dosc ostre przepisy (do sprawdzenia dla kazdego chetnego). Powodow zgloszenia bylo duzo wiecej. W zasadzie kazdy wiekszy portal winien miec taka baze zgloszona jezeli rejestruje uzytkownikow. Wiekszosc naszych konkursow to konkursy skierowane do osob doroslych w temacie sportow ekstremalnych i najczesciej o na tyle drogich nagrodach, ze musimy od nich odprowadzac podatek. Konkursy z definicji wiec skierowane sa do osob doroslych a jedyna mozliwoscia werfikacji tego jest numer PESEL. Powyzsze dane zbieramy juz lata i poki co nie bylo na nasza BDO zadnej skargi. Generalnie wiekszosc uzytkownikow cieszy sie ze podeszlismy na powaznie do ich danych osobowych. Pozdrawiam. Irek.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageKomentarz do: Regulamin konkursu fotograficznego marki Rab "Moje małe Himalaje!" 3891 guska076@gmail.com 2014-12-08 19:07
messageRe: Komentarz do: Regulamin konkursu fotograficznego marki Rab "Moje małe Himalaje!" 2479 Anonymous User 2014-12-09 19:58


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.