sticky threadWyjazd do Tadzykistanu
Wojtek Karnas ()
30 wrz 2011 - 12:40:50
avatar
<b>hiszpan:</b>

Witam wszystkich mialem okazje byc w tydzikistanie przez pare dni obecnie jestem w Afganistanie na misji pokojowej i mysle o wyjezdzie tam po przyjezdzie do Polski,bardzo chetnie pojechal bym z jakas grupa jezeli bedzie to mozliwe,jesli nie to i tak sam tam pojade,chcialbym sie dowiedziec czegos jak tam mozna dojechac jak to zorganizowac wiec jesli ktos by chcial tez sie tam wybrac to zapraszam.Ja w Polsce bede najpuzniej 15 listopada i chcialbym jechac tak wlasnie pod koniec listopada poczatek grudnia bo dopiero wtedy bede mogl,tak wiec jesli ktos wied jak najlepiej tam dojechac prosze o jakies wskazowki.
</br>
</br>

<b>Irek:</b>

Czesc. A zasiegales wiadomosci jak tam jest z drogami w tym okresie? Bo chyba nie najlepiej
</br>
</br>

<b>hiszpan:</b>

same drogi sa wiadomo jakie ale mysle z motorem da sie jezdzic ak sie go wypozyczy czy kupi,
</br>
</br>

<b>Irek:</b>

Czesc. No ja Ci sie w Duszanbe uda pozyczyc moto to ja stawiam skrzyke piwasmiling smiley
</br>
</br>

<b>rzemieniecka:</b>

kiedy najlepiej jechac do tjk?
</br>
</br>

<b>Irek:</b>

Czesc. Jezeli zamierzasz poruszac sie po kraju to najlepszy okres to polowa czerwca do polowy sierpnia. Pozdr. I.
</br>
</br></br>
</br>

Pozdrawiam,

Wojtek Karnaś

Heartbeat

Szkoła Wspinania Vertical Limits

Zielona Szkoła Tatry


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
sticky threadArchiwalne wątki 10375 Wojtek Karnas 2011-09-30 12:20
sticky threadTadżykistan - wiza - zaproszenie 9187 Wojtek Karnas 2011-09-30 12:27
sticky threadWiza turystyczna 7946 Wojtek Karnas 2011-09-30 12:31
sticky threadWyjazd do Tadzykistanu 8396 Wojtek Karnas 2011-09-30 12:40


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 14, Posty: 56.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.