Ogłoszenia :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Ogłoszenia użytkowników Portalu Górskiego 
messageIII REGATTA Bieg Wierchami 2016 !!!
Visegrad Maraton Rytro ()
11 sty 2016 - 19:39:58
avatar
Już od lat, a w tej formule po raz trzeci Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro tradycyjnie w trzeci weekend czerwca zaprasza w piękny Beskid Sądecki do Rytra na III Visegrad Sports Festival, który w 2016r. odbędzie się w dniach 18-19 czerwca.
Naszą bazą tradycyjnie już będą gościnne progi Hotelu Perła Południa oraz klimatycznej Karczmy nad Potokiem. Dla Waszej wygody Biuro zawodów czynne będzie już od piątkowego popołudnia. W sobotę rozegrane zostaną biegi górskie na tegorocznych trasach, a więc trasie S-11km, M-30km oraz coś dla ultrasów i tych, którzy chcieliby wstąpić w ich szeregi, a więc trasa L-50km.
Na trasie biegu przebiegniecie przez takie miejsca jak Rezerwat Wietrzne Dziury, Schronisko na Prehybie z pięknym widokiem na Tatry, najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego, czyli Radziejową mierzącą bagatela 1262 m npm na szczycie, której ustawiono 15m wieże widokową, klimatyczne Chatkę na Niemcowej prowadzoną przez Harisa by dalej przebiec obok ruin najwyżej położonej szkoły w Polsce, która stała się głównym motywem znanej Wam z podstawówki książki Marii Kownackiej „Szkoła nad obłokami”. Dalej wbiegniecie na Halę Poczekaj z jedną z niewielu już zachowanych kurnych chat po śp. Babci Nowakowej, znanej wszystkim miłośnikom Beskidu Sądeckiego. I pomyśleć, że tyle ciekawych miejsc można zobaczyć przebiegając zaledwie 30km. A tym, którym jeszcze mało polecam trasę L-50km. Przebiegniecie nad Głębokim Jarem by poprzez dumnie wznoszącą się nad Rytrem Makowice (tak to ta góra, którą widzicie po lewej na wjeździe do Rytra od strony Starego Sącza) dostać się do słynącego z dobrej kuchni Schroniska na Cyrli. A po drodze jeszcze ryterski zamek, więc w monotonie raczenie wpadniecie  Jedyne, na co możecie wpaść to na makaron, który będzie serwowany w trzech odmianach. Ci, co już u nas byli to wiedzą. No dobra trochę już pobiegaliśmy, jutro też pobiegamy, ale coś by zrobił wieczorem. Dla wszystkich chętnych w naszym miasteczku biegowym wieczorem odbędzie się „zabawa pod gwiazdami z fajerwerkami”, ale szczegółów jeszcze nie możemy zdradzać.
A niedziele przeznaczamy dla rodziny. Konkurencje, w których udział wezmą dzieci oraz mama i tata. Śmiechu będzie, co niemiara. Ale będzie też rywalizacja, w której wszystko się może zdarzyć. A zdarzy się na pewno jedno. Pokażecie swoim pociechom jak zdrowy tryb życia może być fajny, a przede wszystkim poprzez współprace zacieśnicie swój kontakt z dzieckiem. No i zapamiętajcie jedno, Wasze dziecko nie musi biegać, od co najmniej roku żeby mogło wziąć udział w naszych zawodach.
Szczegóły biegów w niedzielę, już wkrótce….smiling smiley

Do wyboru wzorem roku ubiegłego dystans: S-11km, M-30km i L-50 km.
Zapisy na bieg na stronie www:
[zapisy.ultimasport.pl]
Regulamin S-11km:
[www.visegradmaraton.info]…/Regulamin_Bieg_Wierchami_…
Regulamin M-30km:
[www.visegradmaraton.info]…/Regulamin_Bieg_Wierchami_…
Regulamin L-50km:
[www.visegradmaraton.info]…/Regulamin_Bieg_Wierchami_…

UWAGA! Do 31 stycznia NAJNIŻSZE WPISOWE!


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageIII REGATTA Bieg Wierchami 2016 !!! 4321 Visegrad Maraton Rytro 2016-01-11 19:39


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,694, Posty: 9,289, Użytkownicy: 7,253.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 115, Posty: 153.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.