Topo :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Komentarze dotyczące skał i dróg w TOPO 

Bieżąca strona: 1 z 1
Wyniki 1 - 6 z 6
12 lat temu
mm
QuoteMarcinS Quotemm Edwin i reszta rodziny Ale - żeby się wyguglowało - trzeba wiedzieć, co wpisać. Dojdź w google do Edwina na podstawie pytania. Dzika Kazalnica w 14. tomie WHP. Sam taki mądry nie byłem.
Forum: Forum Portalu Górskiego
12 lat temu
mm
Quoteandrzej Dla mnie problemem jest punktacja za to pytanie, bo analogicznie do pyt.4 w zestawie 3 (nie wymieniłem tam 1 osoby), to w tym pytaniu zwróciłem na to szczególną uwagę, że WTEDY oprócz p. Habelera na szczyt wszedł również m. Dacher, a wydaje się, że ten szczegół został w punktacji przez organizatorów ominięty. W sumie racja. W prywatnej rozmowie a autorem pytania pogratulowałem mu Flo
Forum: Forum Portalu Górskiego
12 lat temu
mm
QuoteMarcinS Możesz również przetestować ludzi zdaniem: Moje najstarsze dziecko ma 15lat. Myślisz, że ktokolwiek weźmie pod uwagę, że syn może być jedynakiem? Mój przyjaciel, znany poznański antykwariusz Marek Maluda, zawsze mówi "mój syn z pierwszego małżeństwa" albo "mój pierworodny". To "pierwsze małżeństwo" jest jego jedynym, zresztą ciągle trwającym, podobnie j
Forum: Forum Portalu Górskiego
12 lat temu
mm
Dwie - kompletnie bez znaczenia - różnice, jakie znalazłem: O 8.00 stałem (nie stanąłem)... Tu należało być naprawdę ostrożnym (nie bardzo ostrożnym). Nie zmienia to w żadnym stopniu sensu wypowiedzi. Oczywiście, mogą być jeszcze inne publikacje, niż ta, którą ja mam, więc tam może być tak, jak w zagadce.
Forum: Forum Portalu Górskiego
12 lat temu
mm
Czytałem. Jest dobrze. Na wszelki wypadek jutro sprawdzę cytat z tekstem i dam znać.
Forum: Forum Portalu Górskiego
Bieżąca strona: 1 z 1
Akcja: ForaWątkiNowy wątekZaloguj

Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,753, Posty: 9,352, Użytkownicy: 7,315.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 93, Posty: 178.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.