Chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w kolejnym konkursie Portalu Górskiego. Tym razem pytamy o skład zbliżającej się wyprawy zimowej na Broad Peak. Pod tym adresem znajdziecie listę wszystkich potencjalnych uczestników tej wyprawy, z której musicie wybrać 5 osób. Swoje typy wysyłacie emailem na adres konkurs @ portalgorski.pl Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 19 grudnia 2012 roku.

Pięć pierwszych osób, które podadzą prawidłowy skład wyprawy otrzyma kalendarze Polskiego Himalaizmu Zimowego. Kolejne 10 osób otrzyma maskotki yaka (zdjęcie poniżej).

Życzymy powodzenia! :)

yaki

sklad

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Portal Górski www.portalgorski.pl.

2. Konkurs polega na wytypowaniu prawidłowego składu wyprawy. W tym celu należy wybrać 5 osób z listy potencjalnych uczestników, która znajduje się tutaj:
http://polskihimalaizmzimowy.pl/pages/szeroki-sklad-uczestnikow.php

3. Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych.

4. Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedną odpowiedź.

5. Odpowiedzi należy nadsyłać w treści wiadomości e-mail, którą należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na odpowiedzi czekamy do dnia 19 grudnia 2012 do godz 23:59.

6. Każdy e-mail należy podpisać imieniem i nazwiskiem, a w treści podać swoje dane korespondencyjne.

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia 2012 r. w godzinach wieczornych. Wyniki zostaną opublikowane na stronie www.portalgorski.pl oraz na portalowym profilu FB.

8. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury.

9. Pięć pierwszych osób, które podzadzą prawidłowy skład wyprawy otrzyma kalendarze Polskiego Himalaizmu Zimowego (http://www.pza.org.pl/news.acs?id=1682052). Kolejne 10 osób otrzyma maskotki yaka (zdjęcie poniżej).

10. Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

11. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt organizatora w okresie 10 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

12. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

14. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.