Ponad dwa miesiące gromadzenia Waszych prac, ponad 160 wyśmienitych fotografii, wielogodzinne oglądanie wszystkich prac i niekończące się debaty Jury konkursu... Tak w telegraficznym skrócie można scharakteryzować nasz ostatni konkurs fotograficzny pt "Zima w górach"....

Wasze zainteresowanie konkursem, poziom prac oraz Wasza pomysłowość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Na początku chcieliśmy Wam podziękować za udział i pogratulować naprawdę rewelacyjnych fotografii. Pełną galerię zdjęć znajdziecie tutaj. Gdyby to tylko było możliwe - nagrodzilibyśmy więcej prac, jednak jak wiadomo podium jest jedno, a na nim miejsca są tylko 3 :) Więc przejdźmy do konkretów!

Jury, w skład którego wchodzili: Ireneusz Gosztyła (portalgorski.pl), Jakub Bodziński (Mammut), Grzegorz Sarna oraz Wojciech Karnaś (portalgorski.pl), po długich obradach zadecydowało, że nagroda główna, którą jest Kurtka Broad Peak firmy Mammut, trafi do rąk Pawła Cyrulika za zdjęcie pt "Adrenalina, szczelina i strach".

adrenalina-szczelina-strach-m

 

Drugie miejsce zajął Pan Krzysztof Sochanowski za zdjęcie pt "Zima w akcji!". Nagrodą jest ramka fotograficzna Intenso.

 

zima-w-akcji-m

 

Trzecie miejsce przyznono za pracę pt "Na grani", której autorem jest Pan Paweł Mielczarek. Nagrodą jest książka wraz z filmem "Zaginiony" autorstwa Conrada Anker i Davida Robertsa.

 

na-grani-2-m

 

Jako, że poziom konkursu był bardzo wysoki i wyłonienie najlepszych prac było niezwykle ciężkim zadaniem, Jury konkursu zadecydowało o przyznaniu dodatkowych nagród którymi są bandamki Fundacji Górskiej Echo. Nagrodę tą otrzymują:

Paweł Cyrulik
Marcin Matyja
Tomasz Żuk
Paweł Mielczarek
Krzysztof Sochanowski
Jarosław Jóźwicki
Justyna Cyrulik
Piotr Lisowski
Piotr Potoczny
Szymon Zdziabek
Kasia Jankowska
Andrzej Buliński
Jakub Tkaczuk
Darek Bielecki
Michał Zieliński
Przemysław Bucharowski
Ewa Wawrzyniak
Bartosz Rzemek
Rafał Raczyński
Szczepan Podolec
Monika Papierz
Marcin Pasternak
Robert Sochacki
Magdalena Kozera
Marek Ząbczyk
Łukasz Wardzała
Marcin Hankus
Cezary Morga
Petr Danis
Michał Skrzypczyk
Tomasz Poliszuk
Ania Gajowiak
Anna Krajewska
Franciszek Franciszek
Jacek Waruś

W przyszłym tygodniu poznamy osobę, któa dostanie nagrodę publiczności. Przypominamy, że na wszystkie zdjęcia można głosować w specjalnej sondzie, umieszczonej na forum dyskusyjnym naszego portalu. Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy Was do pozostania z nami, gdyż z pewnością nie był to ostatni taki konkurs :)