Organizacja wydarzenia rozpoczyna się już w maju kiedy zaczną się pierwsze przygotowania do wyprawy, które będą polegać na działaniach marketingowych promujących nadchodzące wydarzenie.

Ceper w górach

Ceper w górach

Zaprojektowanie banerów na stronie internetową promują cą wydarzenie wraz z innymi formami graficznymi (projekt grafiki na koszulkę, logo wyprawy, nakręcenie spotu zapowiadają cego wydarzenie itd.) wyprawa będzie polegać na prowadzeniu reportażu z każdego dnia, który zostanie zaprezentowany na blogu bą dź w innym wyznaczonym miejscu przez organizatora.

Dodatkowo zostanie zrealizowany cykl filmów o charakterze edukacyjnym w ujęciu turystycznym, przyrodniczym i historycznym – ma to za zadanie zwiększyć wiedze o rejonach górskich Polski, zwrócenie uwagi na zagrożenia przyrodnicze, a przede wszystkim zaskoczyć widza osobliwymi faktami.

Po zakończonej wyprawie zostanie zrealizowany dodatkowo film podsumowujący całość wyprawy. Zarówno zdjęcia jak i materiały filmowe zostaną w odpowiedni sposób przygotowane przez grafika do publikacji.

Kamila Kaczmarska

Kamila Kaczmarska

Planowany przebieg wyprawy:

Wyprawa ma na celu przejechanie rowerem południowych krańców Polski.

Obecny kształt przebiegu tarasy:

Bogatynia, Miłoszów, Jakuszyce, Przesieki, Karpacz, Kowary, Janowickie, Lubawka, Głuszyca, Kudowa-Zdrój , Lądek – Zdrój, Prudnika, Istebna, Zawoja, Jordanów, Rabka, Krościenko, Jaworki, Piwniczna – Zdrój, Muszyna, Tylawa, Komańcza, Ustrzyki Dolne

W czasie wyjazdu planowo zdobyte zostaną m.in.:

Smrk (1124m n.p.m), Stóg Izerski(1107m n.p.m.), Łabski Szczyt (1472m n.p.m.), Wielki Rogacz (1182m .n.p.m), szczyty za Wołosaniem (1071m n.p.m), Tirbacz (1310 m n. p.m. ), Wielka Sowa (1015 m n.p.m.), Waligóra (936 m n.p.m.), Czupel (933 m n. p.m.), Skopiec (724 m n. p.m.)

Koszty :

Koszty transportu (Kraków-Bogatynia, Ustrzyki Dolne- Kraków): 200 zł
Odzież ochronna (typu kurtki, polary): 3 000 zł
Sprzęt biwakowy (śpiwory): 1500 zł
Wzmocnienie rowerów (hamulce, amortyzatory itp.): 4 000 zł

W sumie: 8 700 zł

Projekt wyprawy w plliku PDF dostępny TUTAJ