Czas na trzynastą, przedostatnią edycję konkursu, w której do wygrania znakomity komplet dla pań: buty Scarpa Nangpa-la XCR oraz okulary Monterosa Julbo! Poniżej przypominamy zasady konkursu, zamieszczamy wyniki jedenastej tury i podajemy kolejną zagadkę.

Konkurs filmowy "Tu zaczyna się Twoja przygoda!" - zasady

Konkurs ten polega na odpowiadaniu na kolejne pytania konkursowe. Pytania będą publikowane w każdy kolejny poniedziałek, licząc od dnia 29 września 2014 roku aż do wyczerpania puli nagród. Na odpowiedzi w danej rundzie czekamy do każdej kolejnej niedzieli do godziny 23:59. 
 
Pytania znajdziecie na łamach naszego Portalu oraz na naszym fan page'u i będą one dotyczyły filmu Portalu Górskiego "Tu zaczyna się Twoja przygoda!", produktów z nim związanych, działalności samego Portalu Górskiego oraz Sklepu Górskiego. Cały film możecie zobaczyc tutaj:
{vimeo}106119779{/vimeo}
Aby wziąć udział w konkursie należy:
- posiadać aktywne konto na Portalu Górskim (tutaj można się zarejestrować);
- przeczytać regulamin konkursu, który jest dostępny tutaj
- udostępnić film reklamowy portalu na swojej stronie www lub swoim profilu na Facebook'u (film);
- odpowiedzieć na jedno z pytań konkursowych, które będą publikowane w każdy kolejny poniedziałek;
- czekać na wyniki i losowanie nagród :)
 

Zagadka numer 13

Jakiej marki linę kupuje przez internet nasz główny bohater? I ile kosztuje najtańsza lina tej marki w naszym Sklepie Górskim :)

 

Na pytania odpowiadamy poprzez wiadomość e-mail, którą wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Wiadomość e-mail powinna zostać wysłana z adresu e-mail użytego do rejestracji na Portalu Górskim. W wiadomości tej powinno się znaleźć:

- imię i nazwisko Uczestnika oraz login jego konta na Portalu Górskim,
- odpowiedź na bieżące pytanie konkursowe,
- link do udostępnionego filmu promocyjnego Portalu Górskiego na swoim profilu na Facebooku lub swojej stronie www,
- tytuł wiadomości e-mail: "Konkurs filmowy - zagadka numer 13".

Losowanie nagród i nastepna zagadka już w następnym poniedziałek 29 grudnia 2014!

Nagroda w rundzie trzynastej: 

Wśród osób, które dobrze odpowiedzą na pytanie wylosujemy buty Scarpa Nangpa-la XCR (EU 36, damskie) oraz okulary Monterosa Julbo (damskie).

Wyniki losowania po dwunastej rundzie:

Odpowiedź: Chodziło o tą kurtkę: http://sklep.portalgorski.pl/kurtka-dziecieca-przeciwdeszczowa-kozi-kidz-dwukolorowa. Obecnie kosztuje ona 144zł, poprzednia cena 180zł :)

Kurtkę Rab Atmos Jacket Smoke, rozmiar M (kurtka męska) otrzymuje Marek Kazimierczak! Gratulujemy!

Gratulujemy, a Zwycięzców prosimy o kontakt z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

Zapraszamy do dalszej zabawy! :)

Beztytułu6