iExpert brązowym sponsorem konkursu

Kategoria: Konkursy / Zakończone

Firma iExpert ufundowała nagrodę za trzecie miejsce w konkursie, którą jest roczna polisa ubezpieczeniowa "Bezpieczny Powrót" obowiązująca na całym świecie (poza Arktyką, Antarktydą i Grenlandią). Ubezpieczenie przeznaczone jest dla pasjonatów górskich wypraw oraz osób uprawiających sport rekreacyjnie i wyczynowo, w tym sporty wysokiego ryzyka: wyprawy górskie, wyprawy rowerowe trekking, turystykę górską, wspinaczkę skałkową, skalna, wysokogórską, kolarstwo górskie.

iExpert

iExpert

iExpert.pl jest liderem rynku ubezpieczeń dla profesjonalistów. Zapewnia specjalistyczną i wszechstronną ochronę wykonywanej pracy, oferując ubezpieczenia obowiązkowe i nadwyżkowe dla 12 grup zawodowych m. in.: adwokatów, architektów, księgowych, radców prawnych, rzeczoznawców majątkowych.

Każdego roku ubezpiecza ponad 50 tys. specjalistów umożliwiając im efektywne prowadzenie działalności zawodowej. Bezpośrednio współpracuje z 6 izbami zawodowymi, zapewniając kompleksową obsługę ubezpieczeniową ich członkom.

W  projektach najczęściej występuje jako multiagent, przenosząc tym samym koszty rozwiązań z Klienta na ubezpieczyciela. Oferuje produkty 6 renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU, Warta, AXA, Generali, Concordia. Działa jednak niezależnie i nie jest powiąza z żadnym ubezpieczycielem na polskim rynku.

Szczyci się tym, że jako jedna z kilku firm w Polsce mamy status Coverholder at LLOYD’S of London – najstarszej instytucji ubezpieczeniowej na świecie.

Wszystkie nasze produkty sprzedaje przez internet. Dysponuje zaawansowanym systemem obsługi, który pozwala szybko i elastycznie spełniać potrzeby Klientów. W praktyce oznacza to sprawną obsługę i ograniczenie formalności przy zawieraniu polis do minimum.

Zatrudnia najlepszych specjalistów na rynku, często z kilkunastoletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach. Dlatego potrafi przygotować profesjonalne produkty ubezpieczeniowe. Pełni także rolę doradcy Klienta dopasowując rodzaj i zakres ubezpieczeń do indywidualnych, często specyficznych potrzeb.

iExpert.pl jest jednym z najlepiej ubezpieczonych pośredników działających w Polsce. Polisa ubezpieczenia OC firmy jest zawarta na sumę 5.000.000 EUR.

Chcesz wziąć udział w konkursie i zagrać o 10 000zł na wyprawę swoich marzeń? Tutaj znajdziesz więcej szczegółów!

Konkurs "Łap (za) dyszkę" 2015 - wygraj 10 000zł i zrealizuj wyprawę swoich marzeń!Łap (za) dyszkę!

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9859
  • Odsłon artykułów: 26910698
  
  ';