Niezmiernie miło na zaprosić Was do zimowego konkursu Sklepu Górskiego i Portalu Górskiego. Konkurs ten będzie unikalny pod wieloma względami, ale najważniejsza rzecz to nagroda, czyli o co będziecie wszyscy grać :) A jest nią kultowy samochód terenowy Łada Niva! A jego właścicielem może zostać każdy z Was :)

 _ada_4x4_woda_zielona_mini

Konkurs ten ma bardzo proste zasady które przedstawiamy poniżej:

1. Robicie zakupy w Sklepie Górskim za kwotę minimum 299zł. Możecie to zrobić internetowo na stronie www.sklepgorski.pl lub w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Czeladzi przy ul.Borowej 1.

2. Wymyślacie hasło reklamowe Sklepu Górskiego.

3. Czytacie regulamin konkursu.

4. Wchodzicie na formularz konkursowy

5. Jeżeli posiadacie już konto na Portalu Górskim wystarczy się zalogować, a jeżeli nie - musicie się zarejestrować.

6. Uzupełniacie swoje dane, wpisujecie numer paragonu oraz proponowane przez Was hasło reklamowe Sklepu Górskiego, zatwierdzacie formularz i czekacie na wyniki! :)

Jury konkursu wybierze trzy najciekawsze hasła, z których Autor tego najciekawszego wygra właśnie Ładę Nivę!Z kolei autorzy dwóch pozostałych haseł zostaną nagrodzeni kurtkami Rab Microlight.

Konkurs trwa do 31 marca 2016 roku, a rozdanie nagród odbędzie się podczas VI Otwartych Dni Wspinania, które odbędą się 21 maja 2016 roku w Hucisku w pensjonacie Małe Dolomity. Ktoś z Was odjedzie stamtąd samchodem Łada Niva! :)

Powodzenia!

lada niva_plakat

Pamiętaj, inwestujesz 299zł a możesz od nas odjechać właśnie takim samochodem :)

{youtube}Pcr9cFCiwJs{/youtube}