Szanowni czytelnicy. Zbliżają się święta i każdy z nas poza tym, że szykuje się na zakupy prezentów dla swoich najbliższych, na pewno ma również swój wymarzony prezent, który chciałby dostać pod choinkę. I wcale nie będzie dla nas dziwne jeśli Waszym wymarzonym prezentem będzie jakaś ciekawa pozycja z literatury górskiej.

Tak oto chcemy dać Wam możliwość zdobycia książki Moniki Rogozińskiej pod tytułem „Lot koło Nagiej Damy”. Pozycja ukazała się w bieżącym roku nakładem wydawnictwa Bernardinum i wzbudziła wśród czytelników wiele pozytywnych emocji. Portalową recenzję niniejszej książki przeczytacie tutaj

Wygraj książkę Moniki Rogozińskiej – „Lot koło Nagiej Damy”„Lot koło Nagiej Damy”

A co trzeba zrobić, by ową książkę zdobyć?

Wystarczy, że wyślecie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótką wypowiedź odnośnie poniższego zapytania:

Jak w Twoim odczuciu dziś przejawia się romantyzm w górach?

W temacie należy wpisać: Konkurs - Lot koło Nagiej Damy

Na odpowiedzi czekamy do piątku 9.12 do godziny 23:59

Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy egzemplarzem książki i publikacją treści na portalowym profilu facebook. Ponadto wyróżnimy dodatkowe wypowiedzi i nagrodzimy je bandankami portalowymi.

Zatem do dzieła!

W sprawie odbioru nagród należy kontaktować się do 14 dni od ogłoszenia wyników.