Islandia 27 mZapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego Portalu Górskiego www.jkw.pl. Olbrzymie zainteresowanie poprzednimi edycjami oraz bardzo wysoki poziom nadsyłanych przez Was zdjęć, zachęcił nas do uruchomienia nowego konkursu. Czekają na Was dwie zupełnie nowe kategorie oraz jeszcze atrakcyjniejsze nagrody!

Tym razem czekamy na Wasze prace, w dwóch poniższych kategoriach:

- Wiosna w Beskidzie Niskim (zapraszamy do galerii konkursowej),

- Zachód Słońca w górach (galeria konkursowa znajduje się tutaj).


Termin nadsyłania prac:
Na Wasze prace czekamy do dnia 31.05.2012. Prace należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nagrody (w każdej kategorii osobno):

Nagroda główna - aparat fotograficzny Nikon L25 BLACK COOLPIX

Wyróżnienie - Ramka cyfrowa o przekątnej min. 7 " i rozdzielczości min. 480 x234 pikseli

Nagroda publiczności - książka o tematyce fotograficznej

Regulamin konkursu fotograficznego nr 2/2012.

1. Organizatorem konkursu jest Portal Górski www.jkw.pl.

2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących.

3. Każdy z autorów może nadesłać po jednej fotografii w każdej konkursowej kategorii. Można przesyłać całe galerie, ze wskazaniem zdjęcia konkursowego. Kategorie konkursowe to: „Wiosna w Beskidzie Niskim” i „Zachód Słońca w górach”.

4. Technika wykonania prac jest dowolna.

5. Prace należy nadsyłać jedynie poczta elektroniczną przez Internet na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesłanie zdjęcia/galerii na adres podany w regulaminie konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację tych materiałów w galerii portalu www.jkw.pl.

6. Prace w formacie JPG o wymiarach min 1024x768 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie załączników do listu elektronicznego.

7. W treści maila należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu lub miejsce dokonania zdjęcia.

8. Przesłanie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich (majątkowych i osobistych) do przesyłanych fotografii.

9. Przesłanie fotografii jest równoznaczne z udzieleniem Organizatorowi przez Uczestnika nieodpłatnej i bezterminowej licencji na wykorzystanie utworów na niżej wymienionych polach eksploatacji:
- Publiczna ekspozycja prac wraz z podpisem imieniem i nazwiskiem/pseudonimem autora w internetowej galerii konkursowej na stronie Organizatora z możliwością komentowania oraz oceny pracy przez internautów;
- Publiczna ekspozycja prac w galerii pokonkursowej oraz archiwum konkursów na stronie Organizatora;
- Publiczna ekspozycja prac na innych stronach internetowych w celu promocji konkursu.

10. Zdjęcia należy nadsyłać od 02.04.2012 do 31.05.2012 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.06.2012r.

11. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.

12. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury.

13. Wszystkie przesłane na konkurs prace będą opublikowane w witrynie www.jkw.pl.

14. Organizatorzy w kategorii konkursowej przyznają jedną nagrodę główną oraz jedno wyróżnienie. Nagrodą główną będzie aparat fotograficzny Nikon L25 BLACK COOLPIX. Za wyróżnienie autor otrzyma Ramkę cyfrową o przekątnej min. 7 " i rozdzielczości min. 480 x234 pikseli.
15. W każdej kategorii konkursowej zostanie wybrana także nagroda publiczności. Głosowanie publiczności będzie się odbywało za pomocą sondy umieszczonej na forum dyskusyjnym Portalu Górskiego www.jkw.pl przez okres 14 dni od dnia zakończenia naboru prac. Nagrodą publiczności będą książki o tematyce fotograficznej.
15. Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

16. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt organizatorów w okresie 10 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

17. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu.

18. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

19. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

20. Skład Jury: Ireneusz Gosztyła, Grzegorz Sarna, Wojciech Karnaś.