Komu szczęście dopomoże? Każdy dzisiaj wygrać może! Tym optymistyczny akcentem witamy Was w nowym cyklu konkursowym. A będzie to konkurs literacki. Taki jego charakter nie wynika tylko z tego, że główną nagrodą będzie książka. Przed uczestnikami stoi bowiem nietypowe zadanie, mianowicie napisanie krótkiej anegdoty na zadany przez nas temat.

Przez całe dwa miesiące (miejmy nadzieję) wspaniałych wakacji, w każdy wtorek będziecie walczyć o książkę. I za każdym razem będzie to inna książka. Zaczynamy!

Śmiech na linie Ivan BajoŚmiech na linie Ivan Bajo

Całkiem niedawno nakładem wydawnictwa Stapis ukazała się książka słowackiego alpinisty Ivana Bajo pt. „Śmiech na linie”. Książka jest zbiorem opowiadań przesiąkniętych świetnym poczuciem humoru. Znajdują się w niej również genialne humorystyczne rysunki.

Jak wygrać książkę? Bardzo łatwo! Wystarczy, że na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do końca tygodnia nadeślecie krótką anegdotę o tym, jaka była najbardziej zabawna sytuacja, która spotkała Was na szlaku. Opowieść, która rozbawi nas do łez zostanie opublikowana na łamach Portalu Górskiego, a jej autor otrzyma egzemplarz książki. Zatem pióra w dłoń!