Czas na I sierpniowy, a w ogóle już V odcinek naszego konkursu książkowego. Zapytamy Was na wstępie, jak się macie na półmetku wakacji, ale nie jest to bynajmniej pytanie konkursowe. Dziś mamy dla Was kolejną wyjątkową książką. Wyjątkową, bo i postać, której ona dotyczy jest wyjątkowa. Do wygrania książka Ryszarda Pawłowskiego pt. „Smak Gór II. Po 10 latach.”

Pozycja ukazała się nie tak dawno temu w IV już wydaniu nakładem Wydawnictwa Stapis. Niech smaczku do całej rywalizacji doda fakt, że książkę mamy dla Was z oryginalnym podpisem naszego legendarnego himalaisty. Jest zatem o co powalczyć!

V Wtorkowy Konkurs Książkowy

Zadanie jest twórcze. Książka trafi w ręce osoby, która napisze do nas najciekawszy tekst poświęcony swoim marzeniom. Otóż ciekawi nas odpowiedź na następujące pytanie:

Gdybyś miał możliwość udziału w wyprawie na jedną górę pod przewodnictwem Ryszarda Pawłowskiego, to który byłby to szczyt i dlaczego?

Wasze odpowiedzi nadsyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie zwycięzcy już w najbliższy poniedziałek. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!