Zdecydowanie wiosna to czas idealny na realizację nowych pomysłów. I jest to czas na nowy, rodzinny konkurs na łamach Portalu Górskiego! Tym razem naszymi partnerami są Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Magazyn Turystyki Górskiej n.p.m. oraz PODG Sp. z o.o. dystrybutor marki Nordisk na polskim rynku.

Nordisk

A na czym ów konkurs będzie polegał? Każdy z nas marzy o górskiej przygodzie. Nabiera ona kolorytu, gdy podczas tej podróży towarzyszą nam nasze dzieciaki. Nie ma nic bardziej wartościowego jak rodzinny wypoczynek na łonie natury. Dzięki marce Nordisk, mamy dla Was szereg możliwości zdobycia nagród w postaci asortymentu biwakowego, który znajduje się w szerokiej ofercie tej duńskiej marki.

Konkurs podzielony jest na 2 etapy:

Etap I – (03.04.2018 – 15.05.2018)

Ten etap polega na przedstawieniu na łamach naszego portalu i w mediach współpracujących w ramach konkursu projektu rodzinnej wyprawy z udziałem dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, szlaków, schronisk i innych obiektów związanych z PTTK. Jury konkursu spośród przesłanych projektów wybierze jeden, z którego relacja zostanie zaprezentowana w ramach prowadzenia bloga na łamach Portalu Górskiego i w mediach współpracujących. Zgłoszony projekt powinien mieć charakter typowo turystyczny z uwzględnieniem elementów biwaku. Nie ma ograniczeń co do rejonu działania.

Etap II – (03.06.2018 – 30.09.2018)

W tym etapie czytelnicy Portalu zmierzą się z zagadnieniami dotyczącymi przebiegu wyprawy zwycięzcy pierwszego etapu. Zagadnienia będą przygotowane w oparciu o blog i działalność zwycięzcy. Zagadnienia będą publikowane w odstępach codwutygodniowych.

Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie?

1. Zapoznaj się zaakceptuj regulamin konkursu znajdujący się TUTAJ

2. Zarejestruj się na www.portalgorski.pl wypełnij formularz i prześlij projekt wyprawy TUTAJ

3. Oczekuj wyników konkursu, które opublikujemy na łamach Portalu 20.05.2018

NAGRODY

Nagrodą główną w Etapie I jest wsparcie sprzętowe ufundowane przez PODG Sp z o. o., dystrybutora Marki Nordisk – partnera strategicznego konkursu. Wsparcie polega na pełnym wyposażeniu  członków rodzinnej wyprawy w sprzęt campingowy (namiot, śpiwory, sprzęt campingowy).

Nagrodami w poszczególnych fragmentach Etapu II będą produkty z asortymentu marki Nordisk.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!