Dzięki uprzejmości PODG – dystrybutora marki Bergans of Norway na polskim rynku każdy z Was ma od teraz szansę, by wygrać wyjazd z Ryszardem Pawłowskim (#OutdoorTeam, Agencja Górska Patagonia) na Elbrus!

Konkurs Bergans

Choć na ogół miłośnikom gór Ryszarda Pawłowskiego przedstawiać nie trzeba, warto wiedzieć, że to legendarny polski taternik, alpinista i himalaista. Instruktor wspinaczki i przewodnik górski. Uczestnik i jednocześnie organizator ponad 300 wypraw w góry wysokie. Wspinał się z takimi osobistościami jak Jerzy Kukuczka, Krzysztof Wielicki czy Janusz Majer. Jest pięciokrotnym zdobywcą Mount Everest i dokonał tego jako pierwszy i jedyny Polak w historii. W ramach działalności swojej Agencji Górskiej „Patagonia” wprowadza klientów na wyższe szczyty różnych łańcuchów górskich.

No dobrze! Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

1. W Sklepie Górskim, Outdoor Sklep oraz Outdoor Style (przez Internet, bądź stacjonarnie) dokonujesz zakupu dowolnych produktów z asortymentu marki Bergans of Norway za kwotę minimalną 200zł.

2. Zapoznajesz się z regulaminem konkursu, znajdującym się TUTAJ

3. Jeżeli posiadasz już konto na Portalu Górskim, wystarczy się zalogować, a jeżeli nie - musisz się zarejestrować.

4. Teraz z paragonem w ręce (formularz będzie wymagał podania jego numeru) wypełniasz specjalny formularz konkursowy znajdujący się TUTAJ

5. Od tej pory czekasz na wynik konkursu, który opublikujemy 14.07.2018 na łamach Portalu Górskiego.

Konkurs potrwa od 05.04.2018 do 30.06.2018, a jego zwycięzca pojedzie z Ryszardem Pawłowskim na Elbrus! Zapraszamy do udziału!