Wspólnie z dystrybutorem marki Nordisk, PTTK oraz Magazynem Turystyki Górskiej n.p.m. zapraszamy do udziału w drugim etapie Nordisk(owego) Konkursu Biwakowego. Wystarczy, że odpowiecie na pytania związane z działalnością zwycięzców I etapu, którzy na swoją wyprawę wyruszyli uzbrojeni w sprzęt biwakowy skandynawskiej marki. Żeby odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe, wystarczy zapoznać się z wpisami na blogu „Mały Szlak Beskidzki rodzinnie”, gdzie zwycięzcy poprzedniego etapu relacjonują przebieg swojej wyprawy.

Nordisk

Zatem zaczynamy! Mamy dla Was następujące(chyba całkiem proste ;) ) pytanie:

Z jakiej miejscowości pochodzą zwycięzcy pierwszego etapu?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zasada jest prosta, bowiem kto pierwszy, ten lepszy i zgarnia nagrodę! Ale nie martwcie się, zabawa potrwa do końca września! O tym, kto był najszybszy w I etapie poinformujemy już w niedzielę (22.07.2018).

A co można wygrać w dzisiejszym konkursie? Nagrodą dla osoby, która najszybciej odpowie na zadane przez nas pytanie jest taki oto kubek aluminiowy marki Nordisk:

Noridisk

Zapraszamy do wspólnej wakacyjnej zabawy!