konkurs-gorski-dodatkowa-nagroda-mMiło nam poinformować, iż Jury konkursu fotograficznego doszło w końcu do porozumienia i już oficjalnie możemy przedstawić Wam Laureatów konkursu i najlepsze prace konkursowe. Przypominamy, że prace były zbierane w dwóch kategoriach: Wiosna w Beskidzie Niskim oraz Zachód Słońca w Górach. A oto Zwycięzcy!

 

Kategoria Wiosna w Beskidzie Niskim.

I Miejsce - Tymoteusz Demski. Praca zatytułowana "Wiosna w Łącku". Nagrodą jest aparat fotograficzny Nikon L25 BLACK COOLPIX.

konkurs-wiosna-w-Beskidzie-Niskim-Tymoteusz-Demski-I-miejsce-m

II Miejsce - Dariusz Bogumił. Praca przedstawia cerkiew w Przysłopie. Nagrodą jest ramka cyfrowa o przekątnej min. 7 " i rozdzielczości min. 480 x234 pikseli.

konkurs-wiosna-beskid-niski-Dariusz-Bogumil-II-miejsce-m

Wyróżnienie publiczności - Beata Kądziołka. Praca zatytułowana "Gdzie kolory nabierają nowego znaczenia". Nagrodą jest książka o tematyce fotograficznej.

konkurs-wiosna-w-Beskidzie-Niskim-Beata-Kadziolka-n-publicznosci-m

 

Kategoria Zachód Słońca w Górach.

I Miejsce - Mirosław Żak. Praca zatytułowana "Zachód Słońca na Babiej Górze". Nagrodą jest aparat fotograficzny Nikon L25 BLACK COOLPIX.

konkurs-zachod-slonca-w-gorach-Miroslaw-Zak-I-miejsce-m

 

II Miejsce - Szczepan Podolec. Praca pt "Wariacje na temat". Góry Fogaraskie, Rumunia. Nagrodą jest ramka cyfrowa o przekątnej min. 7 " i rozdzielczości min. 480 x234 pikseli.

konkurs-zachod-slonca-w-gorach-Szczepan-Podolec-II-miejsce-m

 

Wyróżnienie publiczności - Andrzej Buliński. Praca zatytułowana "Tęcza przy zachodzie". Nagrodą jest książka o tematyce fotograficznej.

konkurs-zachod-slonca-w-gorach-Andrzej-Bulinski-n-publicznosci-m

 

Serdecznie gratulujemy!!!