Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego Portalu Górskiego www.portalgorski.pl. Tak jak poprzednio, tak i tym razem czekają na Was dwie kategorie konkursowe. Tym razem poza tematem związanym z górami, możecie się także wykazac w dziedzinie fotografii wspinaczkowej.

Tematyka prac:

- "Burza w górach" - galeria prac do zobaczenia tutaj,

- "Na prowadzeniu" - galeria prac do zobaczenia tutaj.

 

Termin nadsyłania prac:
Na Wasze prace czekamy do dnia 09.09.2012. Prace należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Nagrody (w każdej kategorii osobno):

1. Miejsce - aparat fotograficzny Nikon COOLPIX S3300.

1-miejsce

2. Miejsce - ramka cyfrowa o przekątnej min. 8 " i rozdzielczości 800 x 600 pikseli.

2-miejsce

3. Nagroda publiczności - książka o tematyce fotograficznej.

 

Regulamin konkursu fotograficznego nr 3/2012

1. Organizatorem konkursu jest Portal Górski www.portalgorski.pl.

2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących.

3. Każdy z autorów może nadesłać po jednej fotografii w każdej konkursowej kategorii. Można przesyłać całe galerie, ze wskazaniem zdjęcia konkursowego. Kategorie konkursowe to: „Burza w górach” i „Na prowadzeniu”.

4. Technika wykonania prac jest dowolna.

5. Prace należy nadsyłać jedynie poczta elektroniczną przez Internet na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesłanie zdjęcia/galerii na adres podany w regulaminie konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację tych materiałów w galerii portalu www.portalgorski.pl.

6. Prace w formacie JPG o wymiarach min 1024x768 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie załączników do listu elektronicznego.

7. W treści maila należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu lub miejsce dokonania zdjęcia.

8. Przesłanie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich (majątkowych i osobistych) do przesyłanych fotografii.

9. Przesłanie fotografii jest równoznaczne z udzieleniem Organizatorowi przez Uczestnika nieodpłatnej i bezterminowej licencji na wykorzystanie utworów na niżej wymienionych polach eksploatacji:
- Publiczna ekspozycja prac wraz z podpisem imieniem i nazwiskiem/pseudonimem autora w internetowej galerii konkursowej na stronie Organizatora z możliwością komentowania oraz oceny pracy przez internautów;
- Publiczna ekspozycja prac w galerii pokonkursowej oraz archiwum konkursów na stronie Organizatora;
- Publiczna ekspozycja prac na innych stronach internetowych w celu promocji konkursu.

10. Zdjęcia należy nadsyłać od 25.07.2012 do 09.09.2012 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24.09.2012r.

11. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.

12. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury.

13. Wszystkie przesłane na konkurs prace będą opublikowane w witrynie www.portalgorski.pl.

14. Organizatorzy w kategorii konkursowej przyznają jedną nagrodę główną oraz jedno wyróżnienie. Nagrodą główną będzie aparat fotograficzny Nikon COOLPIX S3300. Za drugie miejsce autor otrzyma Ramkę cyfrową o przekątnej min. 8 " i rozdzielczości min. 800 x 600 pikseli.
15. W każdej kategorii konkursowej zostanie wybrana także nagroda publiczności. Głosowanie publiczności będzie się odbywało za pomocą sondy umieszczonej na forum dyskusyjnym Portalu Górskiego www.portalgorski.pl przez okres 14 dni od dnia zakończenia naboru prac. Nagrodą publiczności będą książki o tematyce fotograficznej.
15. Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

16. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt organizatorów w okresie 10 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

17. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu.

18. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

19. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

20. Skład Jury: Ireneusz Gosztyła, Grzegorz Sarna, Wojciech Karnaś.

konkurs-fotograficzny-3-2012