Bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018 za pół ceny

Kategoria: Kultura / Festiwale

Wystartowała akcja promocyjna, dzięki której bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018 są tańsze aż o 50 proc. Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonać zakupu przy użyciu karty płatniczej. Na każdego uczestnika promocji czeka też upominek w postaci darmowego napoju.

Tegoroczna edycja Światowego Festiwalu Kwaśnicy odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem. Standardowa cena jednodniowych biletów wynosi 15 zł, ale dzięki startującej właśnie promocji można kupować je o połowę taniej. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z aplikacji mobilnej mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Celem akcji, którą mPay organizuje wspólnie z Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych.

Uczestnicy promocji mogą korzystać z niej wielokrotnie, a tym samym kupować taniej bilety na każdy dzień festiwalu. Rabat w wysokości 50 proc. zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji. Tańsze bilety są dostępne dla posiadaczy kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Jak kupować bilety na festiwal za 7,5 zł?

Wystarczy uruchomić mPay w komórce, dotknąć kafelka „Festiwale” i wybrać „Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018”. W kolejnych krokach należy wybrać jeden z dni, w których odbywa się impreza i określić liczbę kupowanych biletów. Teraz pozostaje już tylko wybór jednej z dostępnych metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

W momencie zakupu wejściówki zostają automatycznie zapisane w telefonie. Po dotarciu na teren festiwalu można będzie od razu udać się w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas. Wystarczy uruchomić aplikację, dotknąć kafelka „Kontrola biletów” i okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlony biletem. Żeby to zrobić, nie trzeba łączyć się z Internetem.

W równie prosty sposób festiwalowe wejściówki można nabyć w serwisie internetowym sklep.mpay.pl. Po dokonaniu zakupu bilet zostaje wysłany na wskazany adres e-mail. Następnie wystarczy go wydrukować lub pobrać na telefon.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

Kartę płatniczą można zarejestrować m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się na stronie www.mpay.pl.

Jak pobrać aplikację mPay?

Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji.

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej www.mpay.pl

Bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018 za pół ceny

Bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018 za pół ceny

***

O mPay

mPay zadebiutował na rynku w 2003 r. i jest najdłużej działającym w Polsce systemem płatności przy użyciu telefonów komórkowych. Aplikacja mPay umożliwia m.in. kupowanie biletów komunikacji miejskiej, regulowanie należności za parkowanie czy zasilanie telefonicznych kont prepaid. Rozwiązanie jest darmowe i dostępne dla użytkowników smartfonów działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS. Od roku 2007 mPay SA jest koncesjonowanym agentem rozliczeniowym, uprawnionym do procesowania transakcji realizowanych za pomocą urządzeń mobilnych. Firma posiada też zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na świadczenie usług w charakterze krajowej instytucji płatniczej. Inwestorem strategicznym mPay S.A. od 2013 r. jest Grupa "LEW" S.A. Więcej informacji: www.mpay.pl.

O Masterpass

Masterpass to usługa Mastercard pozwalająca klientowi zarejestrować karty płatnicze w cyfrowym portfelu dostępnym pod marką wydawcy, np. w mPay Wallet. Wybierając metodę płatności Masterpass, użytkownik nie musi każdorazowo wpisywać danych karty płatniczej, a jedynie wybrać dowolną z kart zapisanych w portfelu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych zabezpieczeń dane kart płatniczych zapisanych w Masterpass są w pełni bezpieczne. Nie są one też udostępniane sprzedawcom. Tej metody płatności można używać w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych na całym świecie, tam gdzie widoczne jest logo Masterpass. Więcej informacji: www.masterpass.pl.

O Światowym Festiwalu Kwaśnicy

Tegoroczna edycja Światowego Festiwalu Kwaśnicy rozpocznie się 10 sierpnia w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem. Jak co roku smakowaniu słynnej góralskiej zupy towarzyszył będzie cały szereg ciekawych atrakcji. Na uczestników czekają liczne pokazy, konkursy, licytacje oraz występy gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. Swój udział w imprezie potwierdzili tacy artyści, jak Agnieszka Chylińska, Myslovitz, Jacek Stachursky, Michał Szpak, Future Folk oraz DJ Quicksilver. Organizatorem wydarzenia jest Światowa Loża Smakoszy Beskidzkiej Kwaśnicy. Więcej informacji: www.kwasnica.pl.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10094
  • Odsłon artykułów: 28003407
  
  ';