TPN na targach książki

Kategoria: Kultura / Festiwale

Wielkimi krokami zbliżają się 23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie (24–27 października). Weźmie w nich udział Tatrzański Park Narodowy. Będą nowości, będą promocje, będzie sporo tatrzańskich gadżetów. Wszystkich miłośników literatury z Podhala zapraszamy na nasze stoisko (A1, hala Dunaj)!

W targowej ofercie znajdą się zarówno nasze bestsellery, jak i pozostałe pozycje ze stałej oferty, w tym gadżety o tematyce tatrzańskiej: koszulki, kubki, breloki, magnesy, torby bawełniane itp. Wszystko wskazuje na to, że prosto z drukarni przyjedzie do nas Kalendarz 2020! Oprócz promocyjnych cen przygotowaliśmy też trochę darmowych materiałów.

2110trgi

Na naszym stoisku poza wydawnictwami Tatrzańskiego Parku Narodowego znajdziecie również wybrane pozycje z oferty m.in.: Oficyny Wydawniczej Oryginały, Wydawnictwa GÓRY BOOKS, Wydawnictwa Dwie Siostry czy Wydawnictwa Otwarte.

Krakowskie Targi Książki od 6 lat odbywają się w obiekcie EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9). Szczegółowy harmonogram oraz pełną ofertę Targów znajdziecie na stronie: www.ksiazka.krakow.pl.

źródło: TPN

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10033
  • Odsłon artykułów: 27704005
  
  ';