Nie ma rzeczy niemożliwych – premiera audiobooka Miłki Raulin „Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi”

Kategoria: Kultura / Literatura

22 maja 2018 roku Miłka Raulin stanęła na szczycie Mount Everest – została wówczas najmłodszą Polką, która zdobyła dziewięć szczytów Korony Ziemi. Teraz Miłka opowie Wam o tym, jak wyglądała jej droga do spełniania swoich pragnień – wysłuchać można jej w audiobooku „Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi”.

raulin0602
fot. Helion

Jak pogodzić ze sobą wspinaczki na najwyższe szczyty świata, samotne macierzyństwo, problemy z utratą pracy i wyprowadzkę na drugi koniec kraju? Nie ma rzeczy niemożliwych – Miłka udowodniła to całą sobą.
Wszystko zaczęło się dla niej w 2011 roku - mając już na koncie zdobyty Mount Blanc, postanowiła wspiąć się na najwyższe wierzchołki świata. Projekt „Siła Marzeń” zakończył się wraz ze zdobyciem Mount Everest.
Pasję do przygód i dalekich wypraw dzieliła w z trudnościami życia codziennego. W górach też czekało na nią sporo kłopotów – ale zawsze płynęła z nich jakaś lekcja. Choć rachunek za podejmowane wyzwania bywał ogromny, spełnianie największych marzeń jest najlepszą nagrodą za wszelkie trudności.

mat.pras.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10143
  • Odsłon artykułów: 28450195
  
  ';