Książki górskie i nie tylko na Śląskich Targach Książki

Kategoria: Literatura / Zapowiedzi

Już w najbliższy piątek, 12 października, rozpocznie się w Katowicach wielkie święto Czytelników. Nie zabraknie literatury górskiej – nie tylko dla dojrzałych podróżników, a także spotkań z autorami.

Jak co roku w Śląskich Targach Książki, które już tradycyjnie odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, będzie uczestniczyć Wydawnictwo Stapis. Jego pracownicy serdecznie zapraszają w dniach 12-14 października na nasze stoisko nr 3.

stk1010 1
fot. slaskczyta.pl

- W tym roku gościć będą u nas wyjątkowi autorzy. W sobotę i niedzielę swoją najnowszą książkę pt. „Wyprawy i podróże” będzie podpisywał Piotr Chmieliński, a towarzyszyć mu będzie Michał Woroch, jeden z bohaterów tej książki! W piątek natomiast zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych na spotkanie z Weroniką Górską, autorką książki dla dzieci pt. „O górze która wybrała się w świat” – zachęcają.


Piotr Chmieliński i Michał Woroch na ŚTK

Stoisko Wydawnictwa Stapis w sobotę 13 października w godzinach 15:00-18:00 oraz w niedzielę 14 października w godz. 11:00-14:00! To wyjątkowa okazja, żeby zdobyć niezwykłą książkę i autograf człowieka, który jako pierwszy człowiek przepłynął Amazonkę od źródeł aż do ujścia.

stk1010 2
mat.pras.


Spotkaj się z Weroniką Górską


Czy trzeba komuś przedstawiać Weronikę Górską? Jeśli tak, to tym bardziej zapraszamy na nasze stoisko w najbliższy piątek w godzinach 11.00-14.00. Będziecie mieli okazję zdobyć autograf pisarki, porozmawiać z nią i przekonać się, dlaczego warto chodzić w góry! Koniecznie nas odwiedźcie!

stk1010 3
mat. pras.
Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10141
  • Odsłon artykułów: 28431718
  
  ';