Zeszyt: "Standardy wspinaczkowe …" w sprzedaży!

Kategoria: Kultura / Prasa

Komisja Szkolenia PZA wydała zeszyt szkoleniowy "Standardy wspinaczkowe w Morskim Oku i Tatrach Słowackich". Autorami są doświadczeni instruktorzy Wojciech Wajda i Bogusław Kowalski.

Od czasu ukazania się Zeszytu szkoleniowego "Topografia i terenoznawstwo" Rafała Kardasia i Wojciecha Święcickiego zgłaszano potrzebę publikacji, która w podobny sposób opisywałaby drogi w rejonie Morskiego Oka i w Tatrach Słowackich.

Co ważne, w "Standardach wspinaczkowych.." zamieszczone zostały schematy i opisy wybranych dróg, a także rysunki ogólne ścian. Dodano również kilka porad odnośnie najistotniejszych zagrożeń związanych ze wspinaczką w Tatrach.

Zeszyt: "Standardy wspinaczkowe …" w sprzedaży!

Zeszyt: "Standardy wspinaczkowe …" w sprzedaży!

Jak zakupić?

1. Należy przesłać zamówienie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. W tytule emaila wpisać "moko", a w treści: ilość zamówionych egzemplarzy, dane do wysyłki oraz telefon kontaktowy.
3. Koszt jednostkowy publikacji to 38zł brutto (+ 2zł koszty przesyłki zwykłej na ryzyko zamawiającego; polecony - 4,50zł i należy to zaznaczyć w zamówieniu).
W przypadku zainteresowania większym zamówieniem należy kontaktować się, poprzez powyższy adres email, celem określenia kosztów wysyłki.

UWAGA!: Zamów roczną prenumeratę Taternika i kup Poradnik za 30zł brutto (+koszty wysyłki). Wystarczy to zaznaczyć wpisując w tytule zamówienia "MOKO+PROMO".

4. Wysyłka będzie realizowana po dokonaniu wpłaty na konto PZA:
Volkswagen Bank Polska 79 2130 0004 2001 0584 5458 0001 koniecznie z dopiskiem "moko".

Oczywiście jest możliwość zakupu w/w publikacji na taborze PZA Szałasiska oraz bezpośrednio w Biurze PZA w Warszawie.


WAŻNE! W toku pojawiających się pytań precyzujemy, iż w przypadku łącznego zamówienia „Zeszytu” wraz z prenumeratą roczną Taternika:

1. wpłatę za zamówienia łączne „Zeszytu” i prenumeraty Taternika (koszt prenumeraty: 48 zł) należy wnieść łącznie na konto VW podane w niniejszym ogłoszeniu. Łączna wpłata wyniesie wtedy: 82,50zł (30zł+48zł + koszt poleconego 4,50zł).
2. „Zeszyt” zostanie wysłany wraz z aktualnie obowiązującym numerem Taternika.
3. dane do wysyłki Zeszytu i Taternika należy podać w zamówieniu przesłanym na adres email podany w ogłoszeniu. W takim przypadku (łączne zamówienie) nie należy ponawiać prenumeraty poprzez stronę Taternika.

źródło: pza.org.pl

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10257
  • Odsłon artykułów: 29169516
  
  ';