Marka Climbing Technology wzywa do zwrotu raków

Kategoria: Artykuły / Inne

Prezentujemy ważne informacje dotyczące raków z serii 7/12. Mamy doniesienia o kilku rzadkich przypadkach niespodziewanego pęknięcia plastikowych mocowań w rakach CT. Mowa o wiązaniu przednim (toe side) i/lub tylnim (od strony pięty).

Takie pęknięcie nieodwracalnie wpływaja na normalne i właściwie korzystanie z raków. Jakiekolwiek oznaki pęknięć sprawiają, że sprzęt nie powinien być dalej użytkowany.

Plastikowe wiązania narażone na pęknięcia oznaczone są numerem partii 7/12. Jeśli znajdziesz napis : BATCH N° 7/12 na wiązaniach swoich raków, natychmiast zaprzestań ich używania. Odeślij raki do sklepu w którym został dokonany zakup, do dystrybutora lub bezpośrednio do Climbing Technology na adres podany poniżej.

Numer partii jest zaznaczony w okręgu, w którym strzałka wskazuje miesiąc produkcji (miesiące zaznaczone są numerami od 1 do 12). Dwie pozostałe cyfry wskazują rok produkcji. Poniżej zamieszczamy zdjęcia, które pomogą zidentyfikować położenie numeru partii.

Nr partii 7/12

Nr partii 7/12
Mocowanie z przodu

Mocowanie z przodu
Mocowanie z tyłu

Mocowanie z tyłu

Osoby będące będące w posiadaniu pary raków znajdujących się na poniższej liście powinny same lub z pomocą sprzedawcy lub dystrybutora sprawdzić numer serii produkcyjnej N°.

Zagrożone modele

Zagrożone modele

Climbing Technology zapewnia o bezpieczeństwie i wysokiej jakości swoich produktów. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Przepraszamy za niedogodności. Nowy produkt odeślemy w możliwie w najkrótszym czasie.

Adres do wysyłki

Adres do wysyłki

źródło: www.climbingtechnology.com

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10041
  • Odsłon artykułów: 27734941
  
  ';