Wydrukujmy razem Kalendarz Góry i Wspinanie

Kategoria: Artykuły / Inne

Są dni, w których nie jesteśmy na szlaku i nie wspinamy się. Jednak cały czas myślimy o górskich wędrówkach oraz wspinaczkowych wyprawach i bardzo mocno tęsknimy. Co zrobić, żeby tęsknić troszkę mniej?

Zainwestować w Kalendarz Góry i Wspinanie. Znalazły się w nim górskie panoramy oraz wspinaczkowe kadry – fotografował Wojciech Ryczer. Kalendarz można powiesić zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Łatwiej będzie odliczać dni, które jeszcze zostały do wspinaczkowego urlopu.

Kalendarz Góry i Wspinanie to propozycja dla wspinaczy oraz miłośników gór od wspinaczy – Wojciecha Ryczera i Rafała Stefanowskiego.

Kalendarz Góry i Wspinanie

Kalendarz Góry i Wspinanie

O autorach
Autorzy Wojtek i Rafał są wspinaczami od wielu lat, a także miłośnikami wszelkiego rodzaju górskich wypraw. Dodatkowo Wojtek jest fotografem, a Rafał projektantem.

– Podczas studiów odkryłem dwie pasje: wspinanie i fotografię. Do dziś poświęcam im większość wolnego czasu, oddychając pełną piersią, ciesząc oczy przestrzenią i czując się pyłkiem w kosmosie podczas dalszych eskapad – napisał o sobie Wojciech Ryczer na stronie projektu Kalendarz Góry i Wspinanie na PolakPotrafi.pl.

Kalendarz Góry i Wspinanie

Kalendarz Góry i Wspinanie

Wojciech Ryczer zna się na rzeczy. W swoim dorobku ma między innymi wejście na siedmiotysięcznik, zdobył kilka ciekawych długich dróg w Alpach i w Tatrach oraz dziewiczy szczyt w dzikich górach na granicy Kirgizko-Chińskiej. Wydał także kalendarz wspinaczkowy na rok 2009.

Teraz – Rafał i Wojtek – postanowili połączyć siły. Udało się stworzyć kalendarz, który jest już złożony i trzeba go jeszcze wydrukować. W tej sprawie postanowili zwrócić się do was. Zbierają pieniądze na platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl. Akcja trwa do 24 listopada 2015.

Kalendarz Góry i Wspinanie

Kalendarz Góry i Wspinanie

Dlaczego warto wesprzeć ten projekt?
Dlatego, że… przez cały rok będziecie mogli patrzeć na zdjęcia górskich i wspinaczkowych miejsc, które niektórzy z was zapewne świetnie znają!

Miłe dla oka fotografie pomogą zmniejszyć tęsknotę za górami i skałami np. zimą albo wtedy, kiedy do urlopu jeszcze daleko. Dodatkowo ten kalendarz może być świetnym prezentem pod choinkę dla przyjaciół i bliskich. Terminem realizacji projektu jest bowiem przełom grudnia 2015 i stycznia 2016.

Kalendarz Góry i Wspinanie

Kalendarz Góry i Wspinanie

Co trzeba zrobić?
Wszyscy, którzy chcą mieć Kalendarz Góry i Wspinanie na swojej ścianie powinni wejść na stronę projektu na Polak Potrafi https://polakpotrafi.pl/projekt/kalendarz-gorski. Potem należy wybrać ilość egzemplarzy, którą chce się dostać, a następnie kliknąć wesprzyj, zrobić przelew i czekać na swój kalendarz.
Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wydrukowanie 1000 egzemplarzy w formacie 43x43 cm, a także na wysyłkę.

Kalendarz Góry i Wspinanie

Kalendarz Góry i Wspinanie

Więcej informacji na:
https://polakpotrafi.pl/projekt/kalendarz-gorski
https://www.facebook.com/kalendarzgorywspinanie

Portal Górski patronuje powstawaniu kalendarza!

Portal Górski wspiera wyprawę!

Portal Górski wspiera inicjatywę!

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10041
  • Odsłon artykułów: 27736227
  
  ';