Szkocja 2014

Szkocja słynie z pięknych krajobrazów i nieskażonej cywilizacją natury – właśnie dlatego przemierzenie szkockich szlaków było od zawsze na naszej liście marzeń. :) W tym roku musieliśmy zmierzyć się przede wszystkim z niezwykle napiętym grafikiem, ponieważ mieliśmy tylko dwa tygodnie na poznanie tego niezwykłego kraju! Szkocja oferuje odwiedzającym bardzo wiele. Nam jednak najbardziej przypadły do gustu się piękne góry, klify i klimatyczne zakątki rozsiane po całej wyspie.

W nadchodzące wakacje – chociaż w sumie dla mnie to pierwszy w życiu urlop – planujemy podróż do zachwycającej i bardzo różnorodnej części Wysp Brytyjskich. Odwiedzenie Szkocji to kolejne z naszych marzeń, które chcemy spełnić w bieżącym roku. W czasie dwutygodniowej podróży planujemy wiele górskich wędrówek w niedostępnych i zarazem bagnistych górach Szkocji oraz sprawdzimy swoje umiejętności prowadzenia samochodu w ruchy lewostronnym, co na pewno będzie stanowiło dodatkową atrakcję wyjazdu.

W wakacje 2014 planujemy podróż do zachwycającej i bardzo różnorodnej części Wysp Brytyjskich. Odwiedzenie Szkocji to kolejne z naszych marzeń, które ma szansę się spełnić. Spróbujemy swoich sił na trudno dostępnych górskich ścieżkach przepięknych gór Szkocji oraz sprawdzimy swoje umiejętności prowadzenia samochodu w ruchy lewostronnym, co na pewno będzie stanowiło dodatkową atrakcję wyjazdu.