KGP & Mont Blanc Expedition Team

W końcówce maja udało nam się zdobyć kilka kolejnych szczytów z Korony Gór Polskich. Był to Szczeliniec Wielki leżący w Górach Stołowych, Orlica leżąca w Górach Orlickich, Jagodna czyli najwyższy szczyt Gór Bystrzyckich, Rudawiec w Górach Bialskich, Kowadło w Górach Złotych, Masyw Śnieżnik oraz Kłodzką Górę leżącą w Górach Bardzkich.

Góry Izerskie, Kaczawskie, Rudawy Janowickie i Masyw Śleży

W końcówce marca udało nam się zdobyć kolejne cztery szczyty z Korony Gór Polskich. Był to Skopiec leżący w Górach Izerskich, Wysoka Kopa leżąca w Górach Kaczawskich, w Rudawach Janowickich weszliśmy na Skalnik, a na sam koniec dorzuciliśmy Masyw Ślęży.

Pod koniec 2013 roku natrafiłem na blog ŚP. TOMKA KOWALSKIEGO. Zagłębiając się również w szereg publikacji oraz dostępnych materiałów na jego temat zaraziłem się życiową pasją bijącą od niego.

Relacja jest trochę z opóźnieniem, ale od teraz nadrabiamy zaległości, bo pierwsze szczyty w ramach Korony Gór Polskich zaliczone. Budzik nastawiony na 2:30 w nocy z soboty na niedzielę 09 marca i z małym poślizgiem jesteśmy o godzinie 4:00 w trasie do Wałbrzycha.