Poniżej zamieszczamy prezentacje uczestników wyprawy Polish Pamir Expedition 2014.

Dawid Grzybek

Dawid Grzybek

29-letni Katowiczanin, miłośnik Tatr Wysokich od 5 roku życia, ambitny, a jednocześnie odpowiedzialny. Uczestnik wypraw na Mont Blanc, Piz Bernina, Grossglockner. Aktualnie kończy kompletowanie Zimowej Korony Tatr. Pasjonata wspinaczki skałkowej.

Michał Skrzypczyk

Michał Skrzypczyk

„Majkel” 25 letni alpinista z Jawiszowic, członek KW Bielsko-Biała. Swoją przygodę z górami, która okazała się później wielką pasją. Zaczął za młodego przemierzając beskidzkie i tatrzańskie szlaki. W kolejnych latach przeszedł wszystkie szczeble wspinaczki letniej i zimowej w Tatrach i Alpach. Na swoim kącie ma wspinaczki i zdobyte szczyty w Alpach, Dolomitach, Taurach i na Kaukazie.

Sebastian Hibszer

 

Sebastian Hibszer

27 lat, mieszka w Zabrzu. Optymista, zawsze z dobrym humorem. Jego pasją są góry oraz wspinaczka. Organizator wielu wypraw min. na Pik Lenina (2013), Matterhorn, Mount Blanc, Kazbek czy Spitsbergen. Wielki fan taniego podróżowania oraz dzikiej przyrody.

Romek Waluś

Romek Waluś

23-latek z Bielska-Białej, student ostatniego roku informatyki na UJ w Krakowie, uczestnik wypraw na Kazbek, Mont Blanc, Grossglockner, Piz Bernina. Miłośnik Tatr oraz Himalajów, gdzie w 2011 roku odbył trekking po Nepalu. Zakochany w śniegu i lodzie.