Nie zapominajmy, że wyprawa „Denali Mount & Run Expedition 2015” jest nie tylko wydarzeniem o charakterze sportowym. To także zbieranie środków finansowych na rzecz fundacji wojsk specjalnych - KRS Formoza.

Niemniej ważnym celem, na który chcemy zwrócić szczególną uwagę, jest integracja z Polonią zamieszkującą w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

W ramach zainteresowania naszym projektem ze strony Polaków mieszkających za granicą, stworzyliśmy ideę „Spotkania na Alasce pod znakiem BIAŁOCZERWONEJ”.

Dziś dostaliśmy największy dowód na poparcie naszych założeń –

Prezydent RP, z wyrazami uznania dla naszego przedsięwzięcia, zdecydował o przekazaniu na cel wyprawy flagi narodowej, z którą to udamy się na Alaskę.

Flaga od Prezydenta

Flaga od Prezydenta

Wsparcie ze strony Prezydenta RP, jest dla nas wyrazem woli, aby było to wydarzenie istotne, wartościowe i jednoczące Polaków w kraju i na całym Świecie.

Flaga od Prezydenta

Flaga od Prezydenta

Gorąco zachęcamy wszystkich krajan do kibicowania naszej wyprawie – wylatujemy z kraju 26 maja a następnie, wszystkie nasze postępy można będzie śledzić na bieżąco na stronie www.denali2015.pl, naszym facebook oraz na stronie internetowej nowestrategi. www.nowastrategia.org.pl

Pamiętajcie też, że swoją postawą możecie wesprzeć żołnierzy, którzy swoją służbę dla ojczyzny przypłacili zdrowiem lub życiem, wpłacając datki na konto fundacji KRS Formoza

Nr konta: 02 1240 5354 1111 0010 5117 9431 PEKAO S.A. Oddział w Gdyni

z dopiskiem „DENALI”

Do zobaczenia pod BIAŁOCZERWONĄ na Alasce!

Marcin i Piotr