Reklama

Reklama na Portalu Górskim


Portal Górski został stworzony z myślą o miłośnikach gór, wspinania i podróżowania. Nasza witryna jest obecnie najprężniej rozwijającym się portalem o tematyce górsko-wspinaczkowej w Polsce. Świadczy o tym co raz większy ruch zarówno na stronie jak i na fanpage’u Facebook. Niepodważalne są również coroczne statystyki Google Analytics, które świadczą o regularnym wzroście zainteresowania naszą witryną.
W związku z powyższymi argumentami Portal Górski staje się co raz lepszym promocji dla reklamodawców. 100% dochodu z kampanii reklamowych przekazujemy na rzecz naszej partnerskiej Fundacji Górskiej ECHO. Inaczej mówiąc – wspomagając działalność Fundacji otrzymują Państwo możliwość reklamy w naszym serwisie.

 

Formy reklamy


W temacie formy zamieszczanej reklamy oferujemy szeroki wachlarz możliwości jej publikacji. Do podstawowych form reklamy na łamach Portalu Górskiego zaliczamy:

- kampania banerowa
- publikacja artykułów sponsorowanego
- mailing
- współpraca na zasadzie patronatu nad portalgorski.pl
- reklama na profilu Facebook Portalu Górskiego

Jesteśmy także otwarci na propozycje reklamodawców, co do formy publikacji materiałów. Nie istnieją przeszkody, by kampanie jakkolwiek łączyły się ze sobą. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, by zaproponować najbardziej optymalną , korzystną, a jednocześnie skuteczną formę reklamy.

Zachęcamy do współpracy!

Redakcja Portalu Górskiego
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 9961
  • Odsłon artykułów: 27283992
  
  ';