Tatrzański Festiwal Biegowy ogłasza dogrywkę. 60 wolnych miejsc!

Kategoria: Biegi górskie / Polska

15 stycznia 2018 odbyły się zapisy na jeden z najbardziej oczekiwanych biegów górskich w roku 2018 – Tatra Fest Bieg. Nowa trasa Tatra Fest Biegu odbiła się szerokim echem w środowisku biegaczy i przyciągnęła przed monitory rzesze zawodników. Wszystko trwało zaledwie kilkanaście minut w ciągu których rozeszło się 330 miejsc. Okazuje się jednak, że nic straconego. Nie wszyscy zapisani biegacze dopełnili formalności zawartych w regulaminie, dlatego organizatorzy ogłosili dogrywkę.

Zwolnionych zostało około 60 miejsc, o które będzie można się postarać już w najbliższy czwartek 25 stycznia o godzinie 18.

Tatra Fest Bieg 2018

Tatra Fest Bieg bo taki skrót tego wydarzenia utrwalił się w świadomości biegaczy górskich w Polsce, obędzie się już po raz trzeci. Przypominamy, że bieg organizowany jest co dwa lata na przemian z Biegiem Granią Tatr w terminie, który przypada na długi sierpniowy weekend. Po każdej edycji organizatorzy wsłuchiwali się w opinie uczestników i za każdym razem czynili starania o bardziej urozmaicony profil trasy. Tegoroczna edycja biegu zapowiada się wyjątkowo. Długość trasy i profil od razu wpisują ten bieg jako jeden z najcięższych rozgrywanych w Polsce. Zobaczcie sami.

START Polana Biały Potok - Dolina Lejowa - Ścieżka nad Reglami - Dolina Kościeliska - Przysłop Miętusi - Wielka Polana w Dolinie Małej Łąki - Przełęcz Kondracka - Kopa Kondracka - Małołączniak - Krzesanica - Ciemniak - Chuda Przełączka - Dolina Tomanowa - Dolina Kościeliska - Iwaniacka Przełęcz - Starorobociański Wierch - Kończysty Wierch - Jarząbczy Wierch - Wołowiec - Rakoń - Grześ - Dolina Chochołowska - Ścieżka nad Reglami - Dolina Lejowa - Ścieżka pod Reglami - Dolina Białego - META Zakopane / Park Miejski.

Tatra Fest Bieg 2018

Bieg będzie posiadał punkty kwalifikacyjne do UTMB, a także ITRA. organizatorzy czekają na odpowiedzi od federacji, ale wszystko ma być wiadome w ciągu kilku najbliższych dni. Bardzo ważną informacją, jest to, że aby wziąć udział w Tatra Fest nie trzeba mieć żadnych punktów kwalifikacyjnych. Organizatorzy długo zastanawiali się nad tym zagadnieniem, ale ostatecznie doszli do wniosku, że zrezygnują z tej opcji.

Foto: materiały własne organizatora

Więcej informacji na
https://www.facebook.com/Tatrza%C5%84ski-Festiwal-Biegowy-263827867145626/

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10206
  • Odsłon artykułów: 28936075
  
  ';