Miło nam poinformować, że 19-letnia Włoszka z Teamu WildClimb Laura Rogora jako druga kobieta na świecie wspięła się na 9b.

Ten ogromny sukces młodziutkiej dziewczyny po raz kolejny pokazuje nam, a przede wszystkim KLIENTOM naszego górskiego sklepu, że produkty przez nas oferowane są niezwykle profesjonalne i używają je ci najlepsi z najlepszych. Warto o tym pamiętać stojąc przed dylematem co i gdzie kupić!

Laura Rogora to niezwykle młoda i utalentowana „chluba włoskiego wspinania sportowego”. Jej osiągnięcia najlepiej świadczą o poziomie tej zawodniczki. Jest wielokrotną mistrzynią juniorów Europy oraz zdobywczynią wielu innych nagród, trofeów i tytułów. Aktualnie będzie rywalizowała na Igrzyskach w Tokio. Wszystko oczywiście w butach wspinaczkowych marki WildClimb!

0108wild

Firma WildClimb to renomowany producent butów wspinaczkowych na przeróżne okazje i warunki. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji ludzi tam pracujących (głównie designerów), otrzymujemy sprawdzony, przetestowany i najwłaściwszy z właściwych produkt. Zastosowanie odpowiednich materiałów powoduje, iż buty te są niezwykle trwałe, elastyczne, zapewniają dosyć dużą odporność na ścieralność i gwarantują wręcz bardzo dobrą przyczepność.

Wiele osób uprawiających wspinaczkę (w różnym terenie oraz we wszelakiej formie) używając butów tej firmy dzieli się publicznie swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami jakie wynikają ze stosowania tych właśnie produktów. Pomaga to opracowywać coraz to nowe patenty i stale udoskonalać swoje wyroby.

Nasz górski sklep posiada szeroką gamę butów wspinaczkowych tej firmy. Zapraszamy.

Buty wspinaczkowe Wild Climb 

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski