Warszawa doczekała się obiektu na skalę europejską. Część hali wspinaczkowej o powierzchni 1260m² zostanie udostępniona już w marcu. W pierwszym etapie będzie otwarta część bulderowa o przestrzeni 500m².

Most skalny_media

CAMP4

Hala wspinaczkowa CAMP4 to miejsce zarówno dla pasjonatów oraz dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tym wyjątkowym sportem. Jest to miejsce, gdzie będzie można nie tylko trenować na najwyższym poziomie, ale też zrelaksować się lub spotkać ze znajomymi na kawie.
Na CAMP4 nie ma znaczenia ani wiek ani doświadczenie. Jedyne, czego potrzebujesz to chęci i ubiór sportowy, a resztą zajmie się nasz zespół.

Bogactwo dróg i formacji wspinaczkowych z różnymi stopniami trudności sprawią, że na ścianie CAMP4 każdy znajdzie drogi odpowiadające jego umiejętnościom.

Nazwa obiektu nawiązuje do kultowego obozu wspinaczkowego mieszczącego się w Parku Narodowym Yosemite w Stanach Zjednoczonych. Miejsce to przyciąga ludzi z całego świata, a wielu z nich zapisało się w dziejach alpinizmu. Ponadto CAMP4 kojarzony jest z ideą przekraczania swoich granic, dążenia do wolności oraz kontaktu z naturą. Między innymi z tych powodów tradycja wspinania w Yosemite stanowi ogromną inspirację dla wielu osób, których góry przyciągają i urzekają.

Most skalny_media2

CAMP4

 

Nazwy niektórych sektorów hali wspinaczkowej nawiązują do formacji skalnych znajdujących się w Dolinie Yosemite. El Capitan oraz Half Dome to najbardziej znane ściany skalne tamtego rejonu. Kształt ścian wspinaczkowych oraz użyte kolory zostały tak zaprojektowane, aby przypominały widok na tę legendarną dolinę.

W pierwszym etapie udostępnione będą sektory: El Capitan, Most Skalny oraz Arch Rock o powierzchni łącznej ponad 500m², na których będzie można zmierzyć się z trudnościami i sprawdzić swoje siły.

Most skalny_media3_chwyty

CAMP4

 

Oficjalne otwarcie CAMP4 odbędzie się w dniach 19 - 20 marca 2016 roku w godzinach 10.00 - 22.00. Hala wspinaczkowa zlokalizowana jest w dzielnicy Ursynów, przy ulicy Krasnowolskiej 50.
Zapraszamy wszystkich, którzy są fanami wspinaczki i tych którzy chcieliby jej spróbować. Wśród atrakcji na otwarcie: Zawody Open z nagrodami, grillowanie i inne niespodzianki. W sobotę o 22.00 po całym dniu wspinania zapraszamy na kino CAMP4 -wieczorny seans filmowy (wersja angielska) o wspinaczce w Yosemite - REEL ROCK 10.

ZAPRASZAMY NA OTWARCIE! Więcej informacji na FB: lajkujcie, udostępniajcie! Zabierzcie znajomych i do zobaczenia w sobotę!