Promocje w Sklepie Górskim 

Wasz górski sklep, obok wielu wszelakich kategorii produktów, które to przeznaczone są do uprawiania przeróżnej działalności outdoorowej, posiada także specjalny katalog poświęcony aktualnym promocjom.
Znaleźć tu bowiem można zarówno górską odzież, sprzęt wspinaczkowy, buty czy plecaki. Oferta ta z pewnością umożliwi kompletne oprzyrządowanie się (ciuchowe, sprzętowe) do wycieczki gdzieś w górach.
Zbliża się grudzień...
Czas prezentów, Mikołaja, Mikołajek...
Wizyta w Waszym górskim sklepie, zakupy – właśnie te „prezentowe”, zapewne sprawią radość każdemu. Być może będzie to impuls dla kogoś, kto chociaż dotąd nie był zagorzałym miłośnikiem outdooru, teraz zacznie coraz częściej bywać w górach. Rozbudzi swoją miłość i pasję, a w przyszłości zostanie może słynnym himalaistą czy autorem jakieś nowej drogi wspinaczkowej...
Proponujemy szeroką gamę produktów pochodzących od różnych producentów, w konkurencyjnych cenach oczywiście.
Ponadto nasza współpraca i kontakty z osobami, które na bieżąco testują nowe produkty i biorą czynny udział w ich projektowaniu/ulepszaniu, gwarantują, że zakupy zrobione właśnie w Sklep Górski dają niejako gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy.
W razie wątpliwości, osoby pracujące w sklepie z pewnością doradzą i pomogą dobrać taki sprzęt aby spełniał on swoje zadanie w sposób całkowity – był tym najlepszym z najlepszych.

 
Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,,
https://sklepgorski.pl/.