Kayland Ascent K GTX zdały egazamin w Alpach

Kategoria: Nowości / Strefa Outdoor

Nie tak dawno na łamach Portalu zorganizowaliśmy zabawę, w której nagrodą do zdobycia był nowy model turystycznych butów marki Kayland. To Kayland Ascent K GTX, które są prawdopodobnie najtańszymi w swojej klasie butami z membraną GORE-TEX na polskim rynku.

Kayland Ascent K GTX zdały egazamin w Alpach

Kayland Ascent K GTX zdały egazamin w Alpach

Los sprawił, że buty trafiły w ręce, a właściwie na nogi Pani Moniki, która postanowiła bezzwłocznie zabrać je na alpejskie szlaki. Buty czekał zatem test przez duże „T”. Po powrocie z górskich wojaży otrzymaliśmy od Pani Moniki taką oto wiadomość:

„Buty wygrane w Państwa konkursie spisały się idealnie. Były ze mną na Monte Paterno i okolicznej włoskiej ferracie. Są bardzo wygodne i pomimo braku podeszwy marki Vibram bardzo dobrze trzymają się skały. W kolejnych dniach buty sprawdziłam w Alpach Julijskich. Były ze mną na szczycie Triglava, a nawet dałam radę bez problemów zejść ferratą Tomiskovą.”

Kayland Ascent K GTX zdały egazamin w Alpach

Kayland Ascent K GTX zdały egazamin w Alpach

Kayland Ascent K GTX zdały egazamin w Alpach

Kayland Ascent K GTX wyposażone są w membranę GORE-TEX® Extended Comfort. Niska waga buta i jego praktyczne wykonanie przy zastosowaniu nowoczesnego wzornictwa wpływa na wzrost komfortu użytkownika. But nadaje się do całorocznego użytku. Dzięki optymalnej oddychalności również podczas ciepłej pogody użytkowanie Kayland Ascent jest komfortowe. Gumowe wzmocnienia i wysokiej jakości podeszwa typu Kayland Techno gwarantują wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne, zwiększają żywotność obuwia i zapewniają świetną przyczepność bez względu na warunki atmosferyczne. Głęboki system wiązania daje możliwość idealnego dopasowania buta do anatomicznych uwarunkować stopy użytkownika. But wyposażony jest w cholewkę o ergonomicznym kształcie wykonaną z materiału odpornego na zużycie.

Buty zaprojektowane w technologii GORE-TEX® Extended Comfort są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, w temperaturze umiarkowanej i wyższej oraz podczas intensywnych aktywności. Są trwale wodoodporne, co w połączeniu z oddychalnością stanowi zabezpieczenie przed wilgocią. Woda nie przedostaje się do wnętrza buta, podczas gdy pot może wydostać się na zewnątrz. Dzięki pozbawionej izolacji konstrukcji stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie optymalny mikroklimat i szybkie odprowadzanie nadmiaru ciepła.

Buty dostępne są w Sklepie Górskim w genialnej cenie 399zł.

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10215
  • Odsłon artykułów: 28974690
  
  ';