Marmot złotym sponsorem na 13. Krakowskim Festiwalu Górskim

Kategoria: Strefa Outdoor / Ceneria

Wielkimi krokami zbliża się XIII edycja jednego z najważniejszych wydarzeń dedykowanych pasjonatom gór - Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Tegoroczna odsłona odbędzie się w dniach 4-6 grudnia na obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego. Złotym Sponsorem wydarzenia jest Marmot - ogólnoświatowy potentat w produkcji odzieży i akcesoriów dla miłośników sektora outdoor.

Marmot złotym sponsorem na 13. Krakowskim Festiwalu Górskim

Marmot złotym sponsorem na 13. Krakowskim Festiwalu Górskim

Swoich fanów Marmot zaprasza na oficjalne stoisko, które znajdzie się w części kiermaszowej, tuż na początku korytarza. Oprócz produktów z najnowszej kolekcji fani marki będą mogli nabyć w festiwalowych cenach (nawet do -50%) produkty ze starszych serii. Nie zabraknie konkursów, m.in. znanego z wcześniejszych edycji festiwalu - „Szmata za szmatę”. Warto wspomnieć, iż gościem specjalnym na stoisku Marmota będzie wybitny podróżnik i himalaista - Piotr Pustelnik.

Krakowski Festiwal Górski nieprzypadkowo zasłużył na swoją renomę - w czasie 12 wcześniejszych edycji przewinęło się przez niego wielu wybitnych himalaistów i podróżników, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Licznie zgromadzonej publiczności zaproszeni goście prezentowali swoje dokonania, jak również przedstawiali plany przyszłych wypraw. Spotkaniom z podróżnikami każdorazowo towarzyszyły liczne pokazy filmów, warsztaty, prelekcje, wystawy i konkursy. Nie brakowało również kiermaszu odzieży, butów i sprzętu najlepszych producentów.

Nie inaczej będzie w tym roku. Wystarczy wspomnieć nazwiska tegorocznych gości. Na scenie wystąpią m.in. światowej sławy himalaista i autor wielu książek – Brytyjczyk, Sir Chris Bonington, niezwykle utalentowana wspinaczka młodego pokolenia – Brytyjka, Hazel Findlay czy wybitny słoweński alpinista i wspinacz lodowy - Klemen Premlr. A to dopiero początek długiej listy osobowości świata gór, jakie zagoszczą na festiwalu.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie: http://kfg.pl/

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 9966
  • Odsłon artykułów: 27333772
  
  ';