Zima? Ferie? Nie tylko na stoku! - konkurs foto Helly Hansen i Ceneria.pl

Kategoria: Strefa Outdoor / Ceneria

Zimowe ferie sprzyjają szaleństwom na śniegu. Jakie zimowe aktywności są najlepsze? Narty zjazdowe, skitoury, biegówki, a może zwykłe sanki lub coś bardziej szalonego jak snowgliding? Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym marki Helly Hansen i outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl, w którym do wygrania są nagrody od norweskiej marki Helly Hansen.

Mimo że kraje skandynawskie słyną z surowych zim, to jednak właśnie mieszkańcy północy upodobali sobie zimowe aktywności i spędzają mnóstwo czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatur panujących na zewnątrz. Skandynawowie uważają, że nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie. Nic dziwnego, że to właśnie tam powstaje odzież, która nie tylko przetrzymuje niedogodne warunki, ale także gwarantuje wygodę noszenia i pozytywne odczucia estetyczne. Takie są właśnie produkty Helly Hansen.

Ceneria.pl i marka Helly Hansen poprzez konkurs „Zima? Ferie? Nie tylko na stoku!” pragnie zachęcić do zimowych aktywności. Organizatorzy czekają na fotografie pokazujące, jak można spędzać zimę.

Fotografie można przesyłać do 21 lutego 2016 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie:

http://www.ceneria.pl/Zima_Ferie_Nie_tylko_na_stoku!_konkurs_foto_Helly_Hansen_i_Ceneria.pl,12239,950,0,1,I,informacje.html

Zachęcamy do udziału w zabawie!

FB konkurs_2016_styczen

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10215
  • Odsłon artykułów: 28973304
  
  ';