Sezon zimowy ciekawie zainaugurowała Born on Board, marka z branży optyki sportowej, wprowadzając na rynek nowy model gogli 808 BEE Careful - którego design nawiązuje do plastrów miodu.

Polski producent, tworząc stylistykę nowego modelu gogli, chciał podkreślić ważną rolą natury w życiu człowieka.

808 Bee Careful

Model BOB 808 Bee Careful, jest nie tylko kosmicznie designerski, posiada zaawansowaną technologię magnesów neodymowych w wymiennych szybkach, ale także został stworzony by zrobić coś więcej - wybudować UL dla najważniejszych zwierząt/owadów na świecie bez których nie jesteśmy w stanie istnieć dłużej niż 10 lat.

Marka BOB wraz z Fundacją Pszczoła, z części zysków ze sprzedaży modelu 808 Bee, wybuduje Ul, który będzie schronieniem dla tak ważnego elementu naszego Ekosystemu. :-)
Riderzy snowboardowi wybierając model BOB 808 Bee Careful, będą ambasadorami, w tej słusznej sprawie. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem promującym to przedsięwzięcie: https://www.facebook.com/bornonboardcom/videos/931878270514315/

Ku lepszej energii

Born on Board istnieje na rynku od 2016 roku, powstała z miłości do sportów deskowych i doświadczenia w branży optycznej. BOB stawia na pozytywną komunikację i lepszą energię międzyludzką. Jako jedyna firma produkująca gogle, oferuje ubezpieczenie ONE FAMILY - jeśli gogle się zgubią lub zniszczą - klient otrzymuje gratis nową parę.

Duch płaskości– snowboard i natura Finlandii

Ambasadorami firmy BOB są polscy i zagraniczni snowboarderzy: Mateusz Ligocki, Kasia Rusin, trener polskiej kadry freestylowej - Tomek TYLAS Tylka, Janne Lipsanan i Axel Thelen. To właśnie we współpracy z fińskimi snowboardzistami, w 2018 roku w Finlandii marka BOB, zrealizowała, nagradzany na międzynarodowych festiwalach film dokumentalny: "The Spirit Of Flatness".

BOB otwiera sezon z dobrą energią, chcąc uatrakcyjnić kulturę snowboardową i zimowe szaleństwo na stokach pszczelim akcentem. Zapraszając do współpracy wszystkich, dla których los pszczół i środowisko naturalne nie są obojętne.

Źródło:
mat.pras. BOB