Od poniedziałku 20 kwietnia ponownie będzie można wejść do lasów i parków, zamkniętych z powodu epidemii koronawirusa. A to oznacza, że warto się przygotować do aktywności na łonie natury.

Decyzja rządu o ponownym zezwoleniu - w ramach rozsądku i zachowaniu sanitarnego bezpieczeństwa - na korzystanie z lasów i miejskich parków, nie oznacza, że można ot tak, bez przygotowania się ruszyć w teren.

Po tygodniach zastoju na pewno warto trochę poćwiczyć w domu, i długość spacerów wydłużać stopniowo. Nie można też zapominać o odpowiednim obuwiu i ubraniu. Jakie najlepsze dobrać na ten czas, doradzą eksperci ze Sklepu Górskiego.

- W naszych sklepach pojawiły się już nowe kolekcje odzieży, obuwia i sprzętu na nowy sezon. Aura, choć jeszcze dość zmienna, jednak kolejne tygodnie zapowiadają się bardzo ciepłe. Gdy już uda nam się ogarnąć trudną sytuację z wirusem, każdy z nas na pewno chętnie odetchnie na łonie przyrody. Kolekcje ubrań od Bergans of Norway , buty wspinaczkowe od WildClimb  czy hit tego sezonu buty trekkingowe od norweskiej marki Alfa  już czekają na naszych klientów. Uzupełniliśmy już także kolekcję sprzętu biwakowego od Nordisk  i Trimm , a świetne skarpety z wełny Merino od Lasting spełnią oczekiwania każdego turysty - zachęcają miłośnicy wędrówek ze Sklepu Górskiego.

 

2603int3

 - Zawsze chętnie też służymy niezbędną poradą telefonicznie, mailowo, bądź na profilu Facebook sklepu. Jesteśmy otwarci na kontakt i spotkanie z naszymi klientami, potrzebną poradę i wymianę górskich, i nie tylko górskich,  patentów. Czasem zdarza nam się nawet z klientem dobrać sprzęt pod konkretną wycieczkę czy wyprawę. Zawsze chętnie porozmawiamy i doradzimy - zachęcają w Sklepie Górskim.