Zobacz co polecają nasi specjaliści ze Sklepu Górskiego w Krakowie.

Wiosna to idealny czas dla wszystkich, którzy pragną wyruszyć na łono przyrody, spać pod gołym niebem i korzystać z uroków biwakowania:)
Dlatego też chcemy Wam dzisiaj przedstawić kilka śpiworów naszych renomowanych marek.
Nordisk
Ta duńska firma istnieje na rynku outdoorowym już 20 lat, a ich produkty charakteryzują się wysoką jakością materiałów i niezawodnością w użytkowaniu.
ŚPIWÓR SYNTETYCZNY NORDISK PUK CURVE -2
Jeśli szukasz trzysezonowego śpiworu bardzo dobrej jakości, ale w przystępnej cenie - ten śpiwór będzie dla Ciebie. Nordisk Puk Curve -2 posiada węwnętrzną kieszeń na drobiazgi. Kaptur ze ściągaczem zapewnia komfortowy sen i optymalną ochronę. Wypełnienie śpiworu to Norguard S-PO 80 niealergiczne włókno syntetyczne, które jest miłe w dotyku i zapewnia dodatkowe ciepło.

ŚPIWÓR SYNTETYCZNY NORDISK PUK CURVE +10
Niezawodny śpiwór w atrakcyjnej cenie - Nordisk Puk Curve +10. Posiada wewnętrzną kieszeń na rzeczy osobiste oraz ściągacz w kapturze. Dużym atutem jest niska waga, przy rozmiarze M to zaledwie 600 g!
Trimm
Chociaż ta czeska firma powstała w 2000 roku, już dziś jest uznawana za jedną z wiodących marek na rynku produktów przeznaczonych do aktywności na świeżym powietrzu.
ŚPIWÓR SYNTETYCZNY TRIMM BALANCE
Doskonały dla tych, którzy szukają uniwersalnego całorocznego śpiworu, a jednocześnie cenią sobie wysoką jakość i komfort użytkowania. Trimm Balance to lekki śpiwór z zachowaniem dobrych parametrów izolacyjnych.

W Sklepie Górskim Kraków posiadamy również odpowiednik dla najmłodszych podróżników - ŚPIWÓR DZIECIĘCY TRIMM BALANCE JUNIOR. Dzięki niemu każda noc spędzona pod namiotem będzie niezapomnianą przygodą!

ŚPIWÓR TRIMM SUMMER

Wybierany przez kajakarzy, wędrowców i rowerzystów, którzy podróżują z minimalnym bagażem. Śpiwór waży zaledwie 0,9 kg, a po spakowaniu do worka kompresyjnego zajmuje niewiele miejsca. Sklep Górski Kraków oferuje go w bardzo atrakcyjnej cenie.
Warto jeszcze wspomnieć o serii Nordisk Gormsson Curve oraz Gormsson Mummy. Tym bardziej, że modele: ŚPIWÓR SYNTETYCZNY NORDISK GORMSSON -2 CURVE i ŚPIWÓR SYNTETYCZNY NORDISK GORMSSON -2 MUMMY, posiadają otwory na ręce i nogi. Ta cecha warta jest uwagi, tym bardziej że w pozostałych modelach nie mamy takiego systemu. Dzięki czemu możemy spożywać posiłek, czytać książkę czy przepakowywać plecak bez dodatkowej utraty ciepła.
Przyjdź do Sklepu Górskiego w Krakowie, a nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszy produkt dla Ciebie.