Na Kasprowym Wierchu praca wre... Przygotowania tras narciarskich ruszyły pełną parą. Śniegu leży już ok. 0,5 m. i ratraki mają co robić. Jak tak dalej pójdzie, to wielu narciarzy, święta te spędzą już szusując na stoku.

Pamiętajmy, że produkty oferowane przez nasze sklepy, to nie tylko te nadające się stricte do chodzenia po górskich szlakach i wspinania. Jeśli masz coś wspólnego z jakąkolwiek aktywnością outdoorową koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą.

kasprowybartek1412
zdjęcie z bazy zdjęć PG, Tatry, autor - Przemysław Tyński

Zresztą na oficjalnej stronie firmy Bergans of Norway, której nasz sklep jest zagorzałym zwolennikiem i propagatorem czytamy:

Bergans of Norway jest prowadzona przez oddanych i pełnych pasji ludzi związanych z aktywnością na świeżym powietrzu od ponad 100 lat. Żaden inny producent sprzętu turystycznego i technicznego nie może mierzyć się z tak otwartą przestrzenią i polarną historią, ani ze staraniami, aby dzielić się swoimi doświadczeniami.

Jeszcze tylko tak dla przypomnienia:

Kasprowy Wierch (1985 m n.p.m.) - znajduje się w Tatrach Zachodnich. Stanowi jeden z głównych ośrodków zimowych w Polsce i jest dostępny w większości warunków pieszo i codziennie przez kolej linową. Na szczycie wybudowano też obserwatorium astronomiczne i meteorologiczne.

Sklep Górski


Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
http://www.pkl.pl/pkl.html,
Tygodnik Podhalański,
Internet (ogólnie).